CZN Burak, Yaralı Haliyle Hayranlarını Endişelendirdi

featured

Babasıyla Yaşadığı Sorunlardan Sonra Aile Şirketinden Ayrıldı

Ünlü fenomen CZN Burak, babası tarafından dolandırıldığını iddia ederek şikayetçi oldu ve aile şirketinden ayrıldığını duyurdu. İstanbul’da kendi restoranını açan CZN Burak, son dönemde verdiği kilolarla da adından söz ettirmeye başlamıştı.

Yaralı Görüntüleri Hayranlarını Şaşırttı

Geçtiğimiz günlerde CZN Burak, gözü kanlı ve boynu yaralı halde paylaştığı fotoğraflarla hayranlarını endişelendirdi. Fenomenin yazdığı mesajda, “Ya Rab beni şu köşede kırdılar. Kalbim bin parça bırakıldım. Şurada canım yanıyor. Sırtım bıçak izi dolu. Vefasızlıklar, hainlikler” ifadeleri yer alınca, “Başına ne geldi?” sorusu akıllara geldi.

CZN Burak: “Ağır Bir İş Kazası Geçirdim”

CZN Burak, yurtdışında olduğu bir röportajda konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Ünlü fenomen, paylaştığı görüntülerin çok eski olduğunu ve tekrar paylaştığını belirtti. Ağır bir iş kazası geçirdiğini söyleyen CZN Burak, takipçileriyle dertleşmeyi sevdiğini ve onlara bu zor sürecin kolay olmadığını anlatmak istediğini ifade etti. Kendisine zarar vermediğini ve birilerinin de zarar vermediğini vurgulayan CZN Burak, takipçilerine karamsar olmamaları gerektiği mesajını iletti.