Deneyimli Ustalar İle Mobilya Montajı

Bursa’da yer alan Mobilya Montajı firması, çeşitli bölgelerde mobilya tamir, onarım ve montajlama çalışmalarını sürdürmektedir.

featured

Bursa’da yer alan Mobilya Montajı firması, çeşitli bölgelerde mobilya tamir, onarım ve montajlama çalışmalarını sürdürmektedir. En az 10 yıllık deneyime sahip olan çalışanları ile birlikte firma tüm hizmetlerini başarılı bir şekilde tamamlamaktadır. Mobilyaların model ya da markaları fark etmezden çalışanlar talep edilen işlemleri gerçekleştiriyor. Bu bağlamda firma tarafına sağlanan geri dönütlerde %100 müşteri memnuniyetinin görüldüğü belirtilmektedir. Üstelik sıfır hata ile tüm mobilya montaj ve onarımı da müşterilere vaat edilmektedir.

Bursa’nın hemen hemen her ilçe ve mahallesine hizmet sağlayan firma, uzun yıllardır çalışmalarını kusursuz bir biçimde devam ettirmektedir. Mobilyaların boyutu, modeli ya da büyüklüğüne bağlı olarak firma tarafından ekip çalışanları gönderilir. Müşteri montajlama siparişinin ardından yaklaşık olarak 6 saat, 1 gün ya da 2 gün içerisinde ekip çalışanları belirtilen adrese gelerek mobilyalar için gerekli olan işlemleri tamamlamaktadır.

Mobilya Tamir ve Kurulum Randevusu

Mobilya kurulum ve tamir işlemlerinde müşterilerin öncesinde firma ile iletişime geçerek randevu alması gerekmektedir. Bunun için mobilyamontajı.com adresine girmek yeterlidir. Firmanın online web adresinde müşterilerin randevu alabileceği çeşitli iletişim adresleri yer almaktadır. Dileyen kişiler firmanın telefon adresi üzerinden arama gerçekleştirebilir, dileyenler ise direkt olarak Whatsapp üzerinden de randevu oluşturabilmektedir. Bu esnada ev ve ya ofis adresinin net bir şekilde belirtilmesi önemlidir. Aynı zamanda mobilya işlemlerinde uygulanacak işlemlerin önceden netleşmesi açısından müşteri tarafından bilgilendirmeler yapılması gerekir. Bu sayede profesyonel usta ekipleri en geç 2 gün içerisinde belirtilen adrese ulaşım yaparak işlemleri gerçekleştirmektedir. Tamir ya da kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra müşteriler firmaya elden nakit olarak ödeme sağlayabilirler.

Mobilya Montajı Hizmetleri

Mobilya montaj işlemleri oldukça ince iş gerektiren ve eksiksiz bir şekilde yapılması önemli olan bir süreçtir. Firmanın birbirinden deneyimli olan ustaları tarafından en iyi hizmet sağlanmaktadır. Montaj ustalık gerektiren bir iş olduğu için işi şansa bırakmak bazen kötü sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle alanında deneyim sahibi olan ustalar ile iş birliği yapmak oldukça önemlidir.

Mobilya Montajı firması oldukça geniş bir skalada müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Mobilya montajı, kurulum ve tamirinin bir arada olması firmanın diğer işletmeler arasından sıyrılmasına neden olan en önemli özelliğidir. Aynı zamanda bu alanda oldukça ustalıkla çalışmalar gerçekleştiren çalışanlara yer vermesi de firmanın kalitesini ve standartların üstünde olmasını göstermektedir.

Tekzen, Evidea, Bauhause, Koçtaş ve İkea markalarının mobilya montajı sağlanmaktadır. Aynı zamanda özel mobilya markaları için de firma çalışmalarını sürdürüyor. Bu süreçte çalışma ekibinin gerçekleştirdiği hizmetleri aşağıda maddeler halinde sıraladık.

  • Ray dolap
  • Gardırop
  • Mutfak Dolabı
  • Ayakkabılık
  • Şifonyer
  • Kapı
  • TV ünitesi
  • Portmanto

Yukarıda belirtilen mobilya alanlarında firma, montajlama, kurulum ve tamir çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürmektedir.