Depares Makine İmalatı

Makine imalatı bir ülkenin gelişmesi için gereklidir. Makine imalatı yaparak seri üretime geçiş mümkün olur.

featured

Makine imalatı bir ülkenin gelişmesi için gereklidir. Makine imalatı yaparak seri üretime geçiş mümkün olur. Seri üretim yapan ülkeler ise ekonomik anlamda gelişebilir ve kendini yenileyebilir. Depares firması imalat sanayisinde hizmet veren önemli kuruluşlarımızdan birisidir. Bu firma 2010 yılından itibaren imalat sanayisinde etkin bir şekilde görev yapıyor. Firmanın vermiş olduğu hizmetler oldukça çeşitli. Firma gıda sanayisi için paslanmaz tank üretimini de gerçekleştiriyor. Başta gıda sanayi olmak üzere, makine, kimya, savunma sanayi için parçalar üretmeye devam ediyor.

Taşıyıcı Sistemler: Konveyörler

Konveyörler gıda sanayi başta olmak üzere birçok farklı alanda kullanılabiliyor. Depares firması sizler için çözüm önerileri geliştirmeye devam ediyor. Üretim hanelerde veya imalathanelerde ürünlerin bir noktadan bir diğerine taşınması konveyörler vasıtasıyla gerçekleşiyor. Konveyör ve elevatör üretimi de Depares farkıyla gerçekleşiyor.

CNC Lazer Kesim Ünitesi

Lazer kesim üniteleri sayesinde metal plakaları işlemek mümkündür. Yüksek kesim kapasitesine sahip lazer makineler sayesinde sac levhalar işlenebilir ve istenilen geometriye getirilebilir. Depares firması çatısı altında lazer ve abkant büküm makineleri de hali hazırda bulunuyor. Firma tüm bu hizmetlerin yanı sıra makine imalatına da yönelmiş durumda. Gıda makineleri imalatı da yine bu çatı altında verilen önemli hizmetlerden yalnızca birisidir.

Depares firması müşteri memnuniyetine ve kaliteye daima özen gösteriyor. Firma çatısı altında birbirinden tecrübeli mühendis ve teknisyen görev yapıyor. Sizlerde tüm bu hizmetlerden yararlanmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.