Dijital Freight Forwarder Firması Hakkında

Forwardie firması, Dijital Freight Forwarder olan ve uluslararası nakliyat organizasyonları gerçekleştiren başarılı kuruluşlardan biri olarak hizmet sunar.

featured

Forwardie firması, Dijital Freight Forwarder olan ve uluslararası nakliyat organizasyonları gerçekleştiren başarılı kuruluşlardan biri olarak hizmet sunar. Global dünya düzeninde fazlasıyla gereksinim duyulan sektörlerden biri olan nakliyat işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştiren firma kurulduğu dönemden beri 92 farklı ülkede taşımacılık hizmetlerini devam ettirmektedir. Bununla birlikte firma günümüzde 250’den fazla referansa da sahip olarak başarısını kanıtlamaktadır. Bu açıdan firma kalitesini ve uzmanlığını müşterilerine en iyi şekilde yansıtır.

Yalnızca uluslararası lojistik işlemleri yönetme değil, nakliyat süresince müşterilerine bilgilendirme sağlayan Forwardie firması, tüm çalışmaları için özel yük takip imkânı sağlamaktadır. Müşteriler bir yazılım üzerinden taşınan ürünlerinin nerede ve ne durumda olduğunu kısa sürede öğrenebilirler. Ayrıca yüklerin taşındığı geniş alt taşıma ağlarının hepsi takip özellikli olduğundan dolayı müşteriler taşınmakta olan yüklerinin konumlarını canlı bir şekilde takibe alabilirler. Böylece firma ve müşteriler arasında da sağlam bir güven bağı oluşur.

Forwardie Hizmet Alanları

Forwardie firmasının müşterilerine sağladığı profesyonel hizmet kapsamı oldukça geniş bir alanı içermektedir. Müşteriler firma aracılığı ile çeşitli lojistik işlerini uluslararası taşımacılık alanda kolayca sağlayabilirler. Aşağıda firmanın ilgili olduğu hizmet alanlarını maddeler halinde sıraladık.

  • Özel yük taşımacılığı
  • Amazon eu e-ticaret
  • Karayolu taşımacılığı
  • Denizyolu taşımacılığı
  • Proje taşımacılığı

Yukarıda belirtilen taşımacılık hizmetlerinin hepsini bünyesinde bulunduran Forwardie firması, uluslararası taşımacılık işlemlerinde kaliteli bir performans sergilemektedir.