Diyetisyen Eşliğinde Zorlanmadan Kilo Verirken Bölgesel Zayıflayın !

featured

 

Düzenli bir beslenme programı takip etmek her zaman kolay olmayabilir. Fakat bu durumu olduğundan daha meşakkatli bir hale getirmeyi genellikle çok seviyoruz. Beslenme ve diyet için en önemli kısım ise bunu sürdürülebilir hale getirmektir. Bu yazının amacı, kilo vermek ve sağlıklı beslenmek isteyen herkes için rehber olmaktır.

Beslenme felsefesi, vücudu dinlemeyi ve yiyecekler ile barış içinde kalmaya dayanmaktadır. Diyetisyen bir beslenme uzmanı olarak sağlıklı beslenme düzeni takip etmek ve uygun yiyecekler seçme konusunda sizler için bir rehber olma görevini edinmiştir. Unutmayın, her koşulda öncelikle olan sağlıklı olmaktır.

Çoğu kişinin kafasındaki diyetisyen imajı ve diyet yapma fikri sürdürebilir sağlıklı beslenme olmamaktadır. Herkes diyeti ve diyetisyen olan beslenme uzmanlarını bir kilo verme aracı olarak görmektedir. Hatta bazıları diyetisyene dahi başvurmadan çeşitli internet sayfalarında gördüğü şok diyet adı altında geçen veya bir haftada 10 kilo verdirmeyi hedefleyen diyet listelerinden medet ummaktadır. Bu da kişileri yanlış yola sürüklemekte ve başarısız sonuçlar almalarına neden olmaktadır.

Gelin bu diyet zihniyetinden hep birlikte sıyrılalım ve diyetisyen ile yola koyulalım. Bu noktada da en önemlisi vücudunuza güvenmeniz ve vücudunuza neyin iyi geleceğini bilmenizdir. Tüm bunlar sağlandığı zaman sürdürebilir bir beslenme düzeni kurulabilir ve diyet bir yaşam tarzı haline gelir.

Sağlıklı ve dengeli beslenmek yalnızca bedene faydalı değildir. Aynı zamanda zihninize ve psikolojik sağlığına da iyi gelecektir. Sağlıklı beslenmek iyi bir yaşamın da kapılarını aralar.

Diyetisyen ile gerçekleşecek olan ilk görüşmede danışanın rutin beslenme düzeni ve sporun hayatında ne derece var olduğu ile ilgili bir karşılıklı bilgi alışverişi yapılır. Bu aşamada danışanı iyice tanımak önemlidir. Diyetisyen kişi için en uygun ve en doğru beslenme rutinini oluşturmaktadır. Yalnızca haftalık görüşmeler değil, çevrimiçi yollarla da diyetisyen ve danışan arasındaki iletişim devam eder. Diyetisyen desteğine ek olarak bölgesel zayıflama seansları ile de fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı oluyoruz.

Diyetisyen desteği ile verilen kişiye özel beslenme programları sayesinde kişi daha dengeli ve sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamış oluyor. Yiyeceklere ve sağlıklı yaşama olan bakış açısı değişiyor. Daha mutlu ve sağlıklı bir psikoloji ile tanışmış oluyor. Diyetisyen İstanbul ile kişinin yaşam tarzı ile paralel olacak şekilde bir beslenme düzeni oluşturuluyor. Böylece kişinin zorlanmadan beslenme düzenine sadık kalması amaçlanıyor.

İlk 30 dakika ücretsiz danışmanlık hizmeti!

Eğer tam anlamıyla nasıl bir programa, nasıl bir beslenme düzenine ihtiyacınız olduğunu bilmiyorsanız diyetisyen ile birlikte yapacağınız 30 dakikalık seansta beslenme koçluğu danışmanlık hizmeti almanız mümkün!

Diyetisyen ile yapacağınız bu 30 dakikalık ücretsiz seans sayesinde hem siz ihtiyaçlarınızı ona aktarmış olursunuz, hem de bu süre içerisinde doğru bilgiler edinmiş olursunuz. Düzenli bir beslenme programına başlamadan önce diyetisyen ile birbirinizi tanımak ve bu doğrultuda etkin bir yol izlemek sizler için son derece faydalı olacaktır.

Bölgesel zayıflama cihazı nedir? Bölgesel zayıflama cihazı Accent Prime nedir? Nasıl kullanılır?

Accent Prime bölgesel zayıflama cihazı, cildin sıkılaşmasına, vücudun şekillenmesine ve vücudun daha estetik bir görüntü kazanmasına yardımcı olan Alma Laser’in bir ürünüdür. Accent Prime bölgesel zayıflama cihazı sayesinde hem doğal hem de uzun süre kalıcı olan bir sonuç elde etmek mümkündür. Hem ultrason hem de radyofrekans teknolojilerinin birleşimini sunan Accent Prime ile yüksek hızda vücudunuzu şekillendirebilirsiniz. Oldukça hızlı ve etkili olan bu yöntem ile işleminiz yalnızca 20 ila 30 dakika arasında sürmektedir.

Accent Prime bölgesel zayıflama cihazı ile vücudunuzda birikmiş bölgesel yağlar kolayca ortadan kaldırılır ve vücudun daha şekilli bir hal alması amaçlanır. Bu cihaz sayesinde kişinin metabolizmasının da hızlanması sağlanır.

Accent Prime cihazı ek olarak bölgesel olarak konumlanmış yağ hücrelerinin hacmini azaltmak için işe yarar. Cilt dokusunu fark edilir bir şekilde yumuşatır. Accent Prime bölgesel zayıflama yönteminde herhangi bir iyileşme sürecine gerek duyulmaz. Tedavi ardından kişi günlük yaşamına rahatça geri dönebilir.

İlk seanstan sonra bile gözle görülür bir fark ortaya koyulur. Ancak tam olarak etkili bir şekilde sonuçları görmek için işlem sonrası 2-3 ay geçmesi gerekir. Accent Prime işlemi kalıcı bir işlemdir ancak tedaviden sonra kişi mutlaka beslenme düzenine ve yağ dengesini korumaya dikkat etmelidir. Dikkatsiz davranışlar vücutta yeniden hasarlar gelmesine sebep olabilir.

Aralıklı oruç etkili bir kilo verme yöntemi mi? Diyetisyen Cihan Koç yanıtladı…

IF yani açılımı ile “intermittent fasting”, sağlıklı besinler yardımıyla aralıklı oruç yöntemi uygulayarak kısa ve uzun süreli olacak şekilde hem başarılı sonuçlar alınarak hem de güvenle uygulanabilecek bir kilo verme yöntemidir. Ertelenen kahvaltılar veya akşam geç saatte yemek yemeye ara vermek gibi yöntemler yemek yemeyi sınırlamak için işe yarayan yollardır. Bu şekilde kişi yeterince kalori almayarak kilo verebilir. Bu gibi stratejiler izlemek aralıklı oruç felsefesi ile doğru orantılıdır.

Aralıklı oruç beslenme düzeninin faydaları nelerdir?

  • Metabolizmayı düzenleyerek duygusal açlığa değil beyin açlığına karşı koymanızı kolaylaştırır.
  • Yemek yemeyi daha hızlı bir şekilde bırakmanızı sağlar, böylece doyum hissini artırır.
  • Günlük bir yapılanmaya katkı sağlar.
  • Atıştırmak veya gün boyunca devamlı yemek yeme alışkanlığını yenmenizi sağlar.
  • Aç gezmeye alışırsınız ve böylece aç iken yaptığınız aktiviteler de eskisine göre daha az zorlanırsınız.

Aralıklı oruç yöntemi kilo vermenize destek olur. Günümüzde birçok diyetisyen bu yöntemi danışanlarına önermekte ve uygulamaktadır.

Diyetisyen fiyatları ne kadar?

Diyetisyen fiyatları ve paketler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Quartz Clinique diyetisyen hizmetine +05424647433 numaralı telefon numarası üzerinden ulaşıp detaylı bilgi istemeyi unutmayın.

 

Özel Quartz Poliklinik

Web Site: https://www.quartzclinique.com/

TEL: +90 212 241 46 24

Facebook:@quartzclinique

Instagram :@quartzclinique

YouTube: Quartz Clinique