Düğün Davetiyesi ve Online Davetiye

featured

Davetiyeler mutlu etkinliklerinize hazırlanırken sizin en büyük destekçiniz olmak için var! Tüm sevdiklerinize haber vermek ve onları bu güzel gününüze çağırabilmenin en kolay yoludur.

Eskiden matbaa matbaa gezilip, basılı davetiye çeşitlerini incelerdik; kısa bir süre önce tüm bunlar online mağazalara taşındı ve artık yerini Davetino ’nun online davetiyelerine bırakıyor. Web sitesi formatında davetiye hizmetimiz bir davetiyeden çok daha fazlasıdır, aslında kapsamlı bir etkinlik yönetim aracıdır. Hem çağa ayak uydurabilen davetiyeniz ile konuklarınızı etkilerken hem de onların katılım durumlarını kolaylıkla takip edebilirsiniz. Geri sayım özelliği, kişiselleştirme, fotoğraf yükleme ve navigasyon gibi birçok özelliği de beraberinde getiren bu kapsamlı çevrimiçi hizmet düğün, nişan, kına, nikah, baby shower, bekarlığa veda, parti ve sünnet seremonileri için sıklıkla kullanılmaktadır.

Şık ve elegant tasarımlara sahip davetiyelerimizden istediğiniz seçip, fotoğrafınızı ve bilgilerinizi yükleyerek size özel hale getirebilirsiniz. Online davetiyenizde genellikle yer, mekan, organizasyon sahibinin ismi ya da isimleri, organizasyonun amacı, etkinlik program, fotoğrafınız, geri sayım sayacı ve harita konumu bulunur.

Düğün Davetiyeleri

Davetiye modelleri, organizasyonun amacına göre değişir. Bir düğün davetiyesi ile bir doğum günü davetiyesinde kullanılan görseller ve davetiye içeriği birbirinden farklıdır. Düğün davetiye modelleri sadece nikah, nişan ve düğün için kullanılmaktadır. Kına davetiniz ve bekarlığa veda davetiyesi için eğlenceli parti davetiye modelleri kullanılır. Artık evlenen çiftler davetiyelerini daha modern ve sade tasarımlar ile seçmektedir. Mutlu günlerinizde dostlarınıza yollayacağınız davetiyelerin onları etkilemesi ve onlara özel bir anı olarak kalabilmesi için Davetino davetiyelerini tercih edebilirsiniz.

Doğum Günü Davetiyesi

Özellikle çocuk doğum günü parti organizasyonları eğlenceli ve bir o kadar uğraştırıcı! Bu eğlenceye uygun tasarlanmış davetiye modellerimiz ile çocuk doğum günleri ve bebek partileri düzenleyebilirsiniz. Genç ve yetişkin doğum günü sahipleri eğlenceli kutlamalarında doğum günü davetiyelerimizi tercih etmektedir. Bu davetiyeler ile dijitalleşen dünyaya hem çevreci hem de hızlı bir uyum sağlamaktadırlar. Yeni bir yaşınıza adım atarken yanınızda olmasını isteyeceğiniz arkadaşlarınıza yollayacağınız davetiyelerimiz onlar için bir anı olacak ve dijital davetiye modellerimiz ile onları etkileyeceksiniz.

Sünnet Düğünü Davetiyesi

Sünnet düğünleri en büyük geleneklerimizden biridir. Erkek çocuklar için zorlu geçecek bu günü eğlenceli bir hale getirmek için sünnet düğünü davetiye modellerimiz yanınızda! İster 10 kişilik, ister 1000 kişilik davetlerinize kolaylıkla cevap verebilecek, sevdiklerinizi bu özel güne davet edebilecek en iyi araçlardan biri online sünnet düğünü davetiyelerimiz.

Davetiyeler Davetino ile Çok Daha Zevkli ve Dijital

En modern davetiye çözümleri ve etkinlik yönetimi için Davetino.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Artık davetiyeler çok daha eğlenceli! Davetiye modelleri eski yıllarda hep basılı kağıtlar ile hazırlanır, elden ya da kargo ile konuklara ulaştırılır ve bir çok iş ile uğraşılırdı.

Artık Davetino ile tüm davetiyeler web sitesi formatında! Çok zarif, çok şık ve çok daha özellikli! Doğum günleri ve  bebek partileri için kullanılan davetiyeler renkliyken; düğün davetiyesi genellikle daha sade ve şıktır! Farklı davetiyemodelleri ararken, zarfı, kağıt, baskı kalitesi, kargo seçeneği derken yüksek harcamalar gerçekleşir ve genellikle çok uğraştırır! Bunlar yerine her yerden ve her internet olan cihazdan saniyeler içerisinde ulaşılabilen bir davetiye neden olmasın? Online davetiye için Davetino.com hizmetini inceleyebilirsiniz.

Amacı ne olursa olsun tüm davetler özeldir ve amacına uygun, zarif olmalıdır. Zariflikleri, yeni bir başlangıca merhaba demektir. Bazı davetiyelerde LCV (Lütfen Cevap Verin) kısmı bulunur ve genellikle telefon açarak katılım durumu bilgisi verilir. Bizde ise bu hizmet tamamen dijital tamamen online! Lütfen cevap veriniz hizmeti ile arama yaptırmanıza gerek kalmadan tüm dönüşleri size sunduğumuz online etkinlik sayfası ile alabilirsiniz. Konuk dönüşlerinizi takip edebilmenizi kolaylaştıran LCV özelliği çok önemlidir ve işinizi en kolaylaştıran özelliklerimizden biridir!

Davetiye Modelleri ve Davetiye Fiyatları

Hayatınızın en önemli gününe sevdiklerinizi çağırabilmeniz için hazırladığınız davetiye çok büyük anlam ve önem taşır; yıllarca, belki de hayatınızın sonuna kadar özel anılar köşesinde konuklarınızın hafızasına kazınır. Misafirlerinizi her etkinliğe uygun dijital davetiye modellerimiz ile etkileyin.

Davetino ile online davetiye ve LCV hizmeti ile etkinlik süreçlerinizi yönetmek artık çok kolay! Etkinlik yönetimi ve davetiyenin en eğlenceli yolu: Davetino.com! Hem çevre hem bütçe dostu! Online davetiye ile konuklarınıza muhteşem bir anı bırakabilirsiniz!