En Trend Nikah Şekerleri

Son zamanlarda trend nikah şekeri modelleri oldukça artmaktadır. Nikah şekeri magnet olarak tasarlandığından beri daha çok magnetli olanları tercih edilmektedir.

featured

Son zamanlarda trend nikah şekeri modelleri oldukça artmaktadır. Nikah şekeri magnet olarak tasarlandığından beri daha çok magnetli olanları tercih edilmektedir. Magnetli nikâh şekerleri hem kullanışlı hem de uzun süre hatırlanacak bir anı olarak buzdolaplarda yerini alır. Kandil nikah şekerleri de trend nikah şekerleri arasında yerini küçük cam tüplerin içerisine konan renkli taş, boncuk ve kolonya doldurularak kandil şekeri de eklendiğinde tasarlanan nikah şekerleri oldukça ilgi görmektedir.

Yıllardır klasikliğini koruyan tül nikâh şekeri modelleri de sıkça kullanılan gelinlik havası verdiğinden misafirlere ikram edilen şık nikâh şekerlerindendir. Hayaller dükkânı tül detaylı nikâh şekerleri olmak üzere birçok nikâh şekeri çeşidini evlenmek isteyenlere sunmaktadır. Farklı şekillerde tasarlanan nikâh şekeri modellerinden olan minik ferman şeklinde rulo içine not yazılan nikah şekerleri modelleri de trend şekerler arasında yer almaktadır.

Nikâh Şekerleri Fiyatları

Nikâh şekerlerinin fiyatları yapılan düğün konseptine göre değişiklik gösterebilmektedir. Salon düğünleri için tasarlanan nikâh şekerleri fiyatları kır düğünleri için tasarlanan şeker fiyatları daha yüksektir. Hangi şeker modeli tercih edilirse modeller arasında fiyat karşılaştırması yapılarak nikâh şekeri almak daha uygun fiyata gelir. Nikâh şekerlerinde fiyatları etkileyen önemli unsurlardan biri de şeker tasarımında kullanılan malzemenin içeriğidir. Kolonya, kahve ve koku kullanılarak tasarlanan nikâh şekerleri fiyatları gümüş eşya tasarımlı nikâh şekerlerinden daha ucuzdur. Hayaller dükkânı geniş çeşitli nikâh şekerlerini uygun ve avantajlı fiyatlarla müşterilere sunmaktadır.

Kaynak: https://www.hayallerdukkani.com.tr/nikah-sekeri