Eski Koca, Sokak Ortasında Kadına Şiddet Uyguladı! Çevredekiler Sadece İzledi

Manisa'nın Yunusemre ilçesinde A.E. tartıştığı eski eşi O.Ö. tarafından sokak ortasında tekme tokat dövüldü. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansırken, çevredekilerin olaya duyarsız kalması ve izlemekle yetinmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

featured

Manisa’nın Yunusemre ilçesinde A.E. tartıştığı eski eşi O.Ö. tarafından sokak ortasında tekme tokat dövüldü. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansırken, çevredekilerin olaya duyarsız kalması ve izlemekle yetinmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Saat 22.00 sıralarında Ayni Ali Mahallesi’nde iddiaya göre O.Ö. bir süre önce boşandığı A.E. ile görüştü. İkili arasında sokak ortasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı.

YUMRUKLADI

Tartışmanın büyümesi üzerine O.Ö., eski eşi A.E’yi yumruklamaya başladı. O.Ö. kaçmaya çalışan A.E.’yi tek eliyle tutarken, diğer eliyle darbetmeye devam etti. Aldığı darbelerin etkisiyle ayakta durmakta güçlük çeken A.E., bir süre sonra yerde kaldı. Şiddeti sürdüren O.Ö., saçından çektiği A.E.’ye tekme ve tokat savurmaya devam etti.

VATANDAŞLARIN DUYARSIZ KALMASI DİKKAT ÇEKTİ

Öte yandan, dehşete düşüren o anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansırken, olayın yaşandığı yerden geçen vatandaşların ve karşısındaki bir iş yerinde oturan iki kişinin duruma duyarsız kalması dikkat çekti.

HASTANEYE KALDIRILDI

Aldığı darbeler karşısında yaralanan A.E., ihbarla olay yerine gelen sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı. Durumunun iyi olduğu öğrenilen A.E.’nin eski eşi O.Ö.’den şikayetçi olacağı öğrenildi.

YAKALANDI

Şüpheli O.Ö., polis ekiplerinin çalışması sonucu kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. O.Ö.’nün emniyetteki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.