Fenerbahçe, Kasımpaşa Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü

featured

Fenerbahçe, 24 Şubat Cumartesi Günü Kasımpaşa’yı Konuk Edecek

Fenerbahçe, Süper Lig’in 27. haftasında 24 Şubat Cumartesi günü Kasımpaşa’yı konuk edecek. Sarı-lacivertliler, karşılaşmanın hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor.

İdman Detayları

Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde teknik direktör İsmail Kartal yönetiminde gerçekleştirilen idmanın ilk bölümü basına açık olarak yapıldı. Isınma koşularının ardından antrenman, istasyon çalışmasıyla devam etti. Futbolcular, top kapma idmanıyla antrenmanlarını sürdürdüler. Kaleciler ise yeni kaleci antrenörü Sandro Zufic yönetiminde çalışmalarını gerçekleştirdi.

Joshua King‘in sakatlığı sebebiyle antrenmana katılamadığı belirtildi. Kas yorgunluğu ölçümü yapılan Edin Dzeko, tedbir amaçlı olarak ayrı bir salonda kondisyon idmanı gerçekleştirdi.

Fred ise sakatlığını atlatarak ilk bölümde takımla çalıştı ve daha sonra özel programı dahilinde antrenör eşliğinde antrenman yapma fırsatı buldu.

Taktik Çalışmalar

Sarı-lacivertliler, idmanın basına kapalı bölümünde taktik çalışmalarını sürdürdü. Fenerbahçe, Kasımpaşa maçının hazırlıklarına yarın yapacakları idmanla devam edecek.