Fenerbahçe’de Erol Bulut’un yerine gelecek isim belli oldu

Fenerbahçe sezon sonu şampiyon olsa da olmasa da Teknik Direktör Erol Bulut ile yolları ayıracak. Başkan Ali Koç ve ekibi Erol Bulut'un yerine geçen haftalarda Alman Milli Takımı'nı bırakacağını duyuran ve EURO 2020 sonrasında boşa çıkacak olan Joachim Löw'ü getirmeyi düşünüyor. Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki'nin Alman teknik adamla ilk görüşmeyi gerçekleştirdiği öğrenildi.

featured

Fenerbahçe sezon sonu şampiyon olsa da olmasa da Teknik Direktör Erol Bulut ile yolları ayıracak. Başkan Ali Koç ve ekibi Erol Bulut’un yerine geçen haftalarda Alman Milli Takımı’nı bırakacağını duyuran ve EURO 2020 sonrasında boşa çıkacak olan Joachim Löw’ü getirmeyi düşünüyor. Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki’nin Alman teknik adamla ilk görüşmeyi gerçekleştirdiği öğrenildi.

Sahasında ligin dibine demir atan Gençlerbirliği’ne 2-1 mağlup olan Fenerbahçe’de Erol Bulut’la Beşiktaş derbisine çıkılması kararlaştırılsa da genç teknik adamla sezon sonu yollar kesin olarak ayrılacak. Erol Bulut’un yerine en ciddi adayın kim olduğu ortaya çıktı. Bu isim son derece tanıdık: Alman Milli Takım Teknik Direktörü Joachim Löw.

GÖRÜŞME YAPILDI

Takvim’in aktardığı habere göre; geçtiğimiz hafta Alman Mili Takımı’nı bırakacağını açıklayan ve EURO 2020 sonrasında boşa çıkacak olan Löw ile bu açıklamanın sonrasında yönetici Selahattin Baki’nin bir görüşme yaptığı öğrenildi. Görüşme olumlu geçti.