Galatasaray’dan Heyecanlandıran Hakan Çalhanoğlu Paylaşımı

EURO 2020 için resmi Twitter hesabı üzerinden Milli Takım'a destek veren Galatasaray, paylaşımında Hakan Çalhanoğlu'na yer verdi. Aslan'ın resmi adresinden Taylan, Kerem, Halil ve Ozan Kabak'ın fotoğrafının yanında Hakan Çalhanoğlu'na da yer verilmesi transfer iddialarını kuvvetlendirdi. Son günlerde Galatasaray'a transferi konuşulan Hakan'a bu paylaşımda yer verilmesi taraftarları da bir hayli heyecanlandırdı.

featured

EURO 2020 için resmi Twitter hesabı üzerinden Milli Takım’a destek veren Galatasaray, paylaşımında Hakan Çalhanoğlu’na yer verdi. Aslan’ın resmi adresinden Taylan, Kerem, Halil ve Ozan Kabak’ın fotoğrafının yanında Hakan Çalhanoğlu’na da yer verilmesi transfer iddialarını kuvvetlendirdi. Son günlerde Galatasaray’a transferi konuşulan Hakan’a bu paylaşımda yer verilmesi taraftarları da bir hayli heyecanlandırdı.

Galatasaray’dan Milli Takım için yapılan paylaşımda “Wembley yolculuğunda başarılar” notu düşüldü. Bu gönderide Taylan Antalyalı, Kerem Aktürkoğlu, Halil Dervişoğlu, Ozan Kabak ve Hakan Çalhanoğlu’na yer verildi.

“BEN HER ŞEYE AÇIĞIM”

Adı son günlerde Galatasaray ile anılan Hakan Çalhanoğlu’nun paylaşımda yer alması Galatasaraylı taraftarları heyecanlandırdı. Hakan Çalhanoğlu, Galatasaray’a olası transferi hakkında sorulan soruya “Ben her şeye açığım, olmaz diye bir şey yok. İyi bir teklif alırsam neden olmasın!” şeklinde cevap vermişti. Başkan adayları İbrahim Özdemir ve Metin Öztürk, Hakan Çalhanoğlu’nu vadetmişti.