Galatasaray’ın Yıldızı Davinson Sanchez, 2-3 Hafta Sahada Olamayacak!

featured

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Şampiyonlar Ligi’nde Manchester United ile karşı karşıya gelecekleri maç öncesi önemli bir sakatlık açıklaması yaptı. Buruk, takımın önemli oyuncularından Davinson Sanchez’in sakatlığı hakkında bilgi verdi.

Alanyaspor maçında sakatlanan Davinson Sanchez’in vbet giriş durumuyla ilgili konuşan Buruk, “Davinson Sanchez’in iğneyle oynama durumu yok. 2-3 hafta içerisinde takıma dönmesini bekliyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu. Sanchez’in takıma katılmasının birkaç hafta sürebileceği belirtiliyor.

Galatasaray’ın başarılı teknik direktörü, rakip takımın bazı önemli vbet oyuncularına da değindi. Rasmus Hojlund ve Anthony Martial gibi oyuncuların kalitesine dikkat çeken Buruk, “Kim oynarsa oynasın, yüksek performans göstereceklerdir. Bireysel hazırlığımız yok. Biz kendi oyunumuzu ortaya koyacağız. Manchester United maçında kazanmak için her şeyi yapacağız. Rakibe zorluk çıkarabilmek için oyuncu ve planlarınız oluyor. Bunları oyuncularımıza göstereceğiz ve maça hazır şekilde çıkacağız” dedi.

Davinson Sanchez’in yokluğu, Galatasaray için önemli bir eksiklik olarak gözüküyor. Ancak Okan Buruk ve takımı, Manchester United karşısında galibiyet için kararlılıkla hazırlıklarını sürdürüyor.