Galatasaraylı Lucas Torreira, Oyuncu Devrim Özkan ile Aşk Yaşıyor

featured

Romantik Hediyeler ve Tatil Pozları

Galatasaray’ın orta saha oyuncusu Lucas Torreira, ünlü oyuncu Devrim Özkan ile aşk yaşıyor. Çift, geçtiğimiz yaz ABD tatilinde objektiflere yakalanmıştı. 25 yaşındaki Özkan, “Torreira ile Miami’de görüntülendiniz. Konu hakkında ne söylemek istersiniz?” sorusuna, “Her şey göründüğü gibi” cevabını vererek ilişkilerini resmiyet kazandırmıştı.

Uruguaylı orta saha oyuncusu, yeni dizisi ‘Ne Gemiler Yaktım’ın çekimleri başlayan sevgilisi Devrim Özkan’ı tebrik etmek için çiçek göndermişti. Özkan da bu romantik hediyesini sosyal medyada paylaşarak çiftin sevgisini göstermişti. Galatasaraylı yıldızın gönderdiği çiçekte yer alan İspanyolca hediye notu, duygusal ifadelerle doluydu: “Parlamayı asla bırakmıyorsun. Sen dünyadaki en iyi aktrissin. Seni seviyorum küçük maymun, sen benim hayatımın aşkısın.”

Devrim Özkan’ın Mini Elbiseli Pozları

Oyuncu Devrim Özkan, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel yarışmasına katıldı ve giydiği siyah mini elbisesiyle dikkatleri üzerine çekti. Özkan, mini elbiseli pozlarını sosyal medyada paylaşarak “Hoşçakal 2023.. Hoş gel 2024, hayallerimizle gel.. Herkese gönlünden geçen gibi bir yıl olması dileğiyle. Barış dolu, huzur dolu, sağlık dolu.. Herkese kucak dolusu sevgiler… Bu fotoğraflar heyecandan kalp krizi geçirmeden 5 dakika önce” notunu düştü.

Uruguaylı yıldız Lucas Torreira ise sevgilisinin mini elbiseli pozlarına ‘Mi cosita’ (Benim güzel şeyim) notunu düştü. Özkan ise sevgilisine ‘Aşkım’ karşılığını verdi.