Gerginliği Bitirmek İçin Florya’ya Giden Abdurrahim Albayrak’a Fatih Terim Eşlik Etmedi

Galatasaray İkinci Başkanı Albayrak, Florya Metin Oktay Tesisleri'ne giderek idman öncesi futbolcularla fotoğraf çekildi. Dün Başkan Mustafa Cengiz'in takıma yönelik sert ve ciddi açıklamasının ardından antrenmanların protesto edileceği söylentileri dolanmıştı, olaya Abdurrahim Albayrak el attı. Fatih Terim'in karede olmaması ise yeni bir tartışma konusu oldu. Terim'in, Albayrak'a karşı bir süredir sıcak bakmadığı dedikoduları da hararetlenmiş oldu.

featured

Galatasaray İkinci Başkanı Albayrak, Florya Metin Oktay Tesisleri’ne giderek idman öncesi futbolcularla fotoğraf çekildi. Dün Başkan Mustafa Cengiz’in takıma yönelik sert ve ciddi açıklamasının ardından antrenmanların protesto edileceği söylentileri dolanmıştı, olaya Abdurrahim Albayrak el attı. Fatih Terim’in karede olmaması ise yeni bir tartışma konusu oldu. Terim’in, Albayrak’a karşı bir süredir sıcak bakmadığı dedikoduları da hararetlenmiş oldu.

Galatasaray’da Başkan Mustafa Cengiz’in dün GSTV’de yaptığı canlı yayında söylediği “Galatasaray’ın ayağa kalkması gerek. Özellikle futbolcuların haysiyet ve şereflerini hatırlamaları gerek. Türkiye’nin en büyük camiasını temsil ediyorlar.” ifadeleri futbol takımında büyük rahatsızlık yaratmıştı. Takımın idmanları protesto edeceği ve buna Fatih Terim’in engel olduğu ortaya çıkmıştı. Son olarak ise İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak tesislere giderek kontrolü ele aldı.

FATİH TERİM’İN OLMAMASI DİKKAT ÇEKTİ

Abdurrahim Albayrak, Florya Metin Oktay Tesisleri’ne giderek idman öncesi futbolcularla fotoğraf çekildi. İkinci Başkan Albayrak takımla çekildiği fotoğrafı Instagram ve Twitter hesaplarından paylaştı. Fotoğrafta Fatih Terim’in olmaması da dikkat çekti. Terim, Belhanda’nın ayrılışında takımı toplayıp fotoğraf çektirmişti, bugün ise bu kareye katılmadı.