İbrahim Tatlıses’in Evlilik Serüveni ve Gündeme Dair Yorumu

featured

AKP’nin Aldığı Sarı Kart ve CHP’nin Yükselişi

2024 Mahalli İdare Seçimleri’nde Türkiye siyasetinde dikkat çeken gelişmeler yaşandı. Seçimlerde AKP, halktan sarı kart gördü ve Türkiye haritasının rengi AKP’nin sarısından CHP’nin kırmızısına döndü. CHP, 2019’da yüzde 30.12 olan oy oranını bu seçimde %37.1’e çıkararak dikkatleri üzerine çekti. AKP’nin yurt genelindeki oy oranı ise %44.33’ten %36’ya düşerek önemli bir gerileme yaşadı.

İbrahim Tatlıses’in Sosyal Medya Paylaşımı

Seçimler sonrası ünlü isimler de sosyal medyadan konuya dair paylaşımlarda bulundu. Bu isimlerden biri de AKP’den milletvekilliği aday adaylığı başvurusunda bulunan ancak aday gösterilmeyen İbrahim Tatlıses oldu. Tatlıses, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Seçimi kaybettim ve evleniyorum. Duyduk duymayın demeyin. Tüm bekarlara selam olsun ben evleniyorum” ifadelerini kullandı.

İbrahim Tatlıses’in Evlilikleri

İbrahim Tatlıses’in hayatı, evlilikleri ve çocuklarıyla da dikkat çekiyor. Adalet Tatlı ile olan evliliğinden Ahmet, Gülden ve Gülşen adında üç çocuğu bulunuyor. Perihan Savaş ile ilişkisinden Melek Zübeyde adında bir kızı olan Tatlıses’in Işıl Çıtak’tan Dilan Çıtak adında bir kızı daha bulunuyor. Ayrıca Derya Tuna ile olan ilişkisinden İdo dünyaya gelirken, Ayşegül Yıldız ile evliliğinden Elif Ada adında bir kızı dünyaya gelmiş ve Tatlıses 7. kez baba olmuştur.