İş Yerine Giren Hırsızlar Boş Çıkmamak İçin Bir Tepsi Baklava Çaldı

Osmaniye'de bir iş yerine giren çocuklar, aradıklarını bulamayınca bir tepsi baklava çaldı. Hırsızlık anı kameralara yansırken çocukların iş yerini didik didik aradıkları görüldü.

featured

Osmaniye’de bir iş yerine giren çocuklar, aradıklarını bulamayınca bir tepsi baklava çaldı. Hırsızlık anı kameralara yansırken çocukların iş yerini didik didik aradıkları görüldü.

Hırsızlık olayı Mimar Sinan Mahallesi 8529 Sokak’ta bulunan baklavacı dükkanında yaşandı. İş yerinde bulunan dolapta bir tepsi baklavanın olmadığını fark eden iş yeri çalışanları durumu anlayabilmek için güvenlik kamerası görüntülerini inceledi.

GÜVENLİK KAMERALARI İNCELENDİ

Görüntülerde iş yerine 3 kişinin girdiğini ve bir tepsi baklavayı çaldığını gören iş yeri çalışanları durumu polise bildirdi. İhbar üzerine hırsızlık olayının yaşandığı baklavacı dükkanına sevk edilen Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Hırsızlık Şube Amirliği ekipleri iş yerine ait güvenlik kamerasını inceledi.

ÇOCUK ŞUBEYE TESLİM EDİLDİLER

Görüntülerden şahısların kimliklerini tespit eden ekipler, zanlıların yakalanması için çalışma başlattı. Yapılan fiziki takip sonucunda M.Ç.G., B.K. ve H.Y isimli şahıslar ikametgahlarında yakalandı. Yaşları küçük olduğu anlaşılançocuklar, Çocuk Şube’ye teslim edildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından M.Ç.G., B.K. ve H.Y isimli çocukların adliyeye sevk edileceği öğrenildi.