Kadir Ezildi Ev Dekorasyonu için Fatih Öztürk’e Kapılarını Açtı

Ayna Merkezi’nin genç ve başarılı CEO’su Fatih Arslan’ın ünlülerin evleri için yaptığı özel tasarım çalışmalar dur durak bilmeden devam ediyor. Son günlerde Kadir Ezildi için hazırlanan baklava ayna ve konsol tasarımları çok şık detaylar olarak dekorasyonu tamamlıyor.

featured

Ayna Merkezinin genç CEO’su Fatih Arslan aynalara adeta hayat veren bir isim. 30 yılı aşan süredir devam eden bir şirketin son temsilcisi olan Fatih Arslan sıradan ayna çalışmaları yerine farklı tasarımlarla dikkatleri çekmeyi başarıyor. Onun girişimci ruhu ve estetik bakış açısı Ayna Merkezi’nin bugün geldiği noktada olmasını sağlıyor.

Aynanın hayatın her alanında var olması gerektiğine inanan ve aynanın şıklığını her yerde kullanmayı tercih eden başarılı girişimci ayna ile yatığı özel tasarımlarla kendinden bahsettiriyor. Aynadan hazırlamış olduğu masalar, sehpalar, duvarlar ve tavanlar ortama şıklık katan çok özel detaylar olarak ilgi görüyor. Özellikle ünlü isimlerin evlerine yaptığı bu şık dokunuşlar her zaman çok beğeniliyor.

Fatih Arslan birçok ünlü ile birlikte son yaptığı tasarımları Kadir Ezildi için hazırladı. Kadir Ezildi’nin evinin farklı birçok yerinde aynadan hazırlanan özel tasarım parçalar yerlerini aldı. Salon bölümünde bir duvar komple baklava ayna ile kaplandı. Aynı odada ayan ile hazırlanan çok şık bir konsol odaya bambaşka bir hava kattı. Yine evin farklı odalarında özel başka çalışmalar da yer aldı.

Fatih Arslan’ın sosyal medya hesapları:

Instagram’da Fatih Arslan

TikTok’ta Fatih Arslan

Facebook’ta Fatih Arslan