Kale Doors Sistemleri

Alanında uzun yıllardır uzman ekibi ile güven ve kalite esasına dayalı olarak başarılar elde etmiş firma, günümüzün gelişen teknolojisiyle yakından ilgilenip her gün yenilenmektedir.

featured

Alanında uzun yıllardır uzman ekibi ile güven ve kalite esasına dayalı olarak başarılar elde etmiş firma, günümüzün gelişen teknolojisiyle yakından ilgilenip her gün yenilenmektedir. Müşterilerinin taleplerini karşılayacak pratik ürünler imal etmeyi sürdürmektedir. Günümüzde gelişen teknoloji ile otomasyon ürünlerin kullanımı oldukça artış sergimektedir. Güven ve kaliteyi esas alarak yola çıkan firma Avrupa’ya ihracat yapan ve İstanbul, Marmara, Trakya bölgesi olmak üzere hemen hemen her noktaya hizmetlerini sunmaktadır. İmalat yeri Tekirdağ/Çorlu olan fakat müşterilerinin bulunduğu her noktaya hizmet vermektedir.

Uzun yıllardır edinilmiş tecrübeleri ile birçok bölgeye hizmette erişen firma, müşterilerini kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyatla memnun etmeye gayret göstermektedir. Sektörde öncü firmalar arasında yer alan Kale Doors zaman içerisinde büyümeyi ve gelişmeyi müşterilerinin olumlu geri dönüşleri ile elde etmiştir. Ekonomik ve kaliteli hizmetiyle de satış sonrası güvenceyi, müşterileri ile buluşturmaktadır.

Otomatik Sistemli Fotoselli Kapı

Yaşadığımız zamanda her gün gelişen teknoloji insanların hayatlarını kolaylaştıracak, fayda sağlayacak pratik ürünler sergilemektedir. Alanında tecrübeleri, başarıları ile adını yazdıran firma, otomatik kapı olarak da adlandırılan fotoselli Kapı üretimini müşterilerine sunmaktadır. Hastane, mağaza, showroom gibi alanlarda estetik görüntüsü ve avantajlı yönü ile sıkça tercih edilen kapı sistemidir. Her hangi bir güce gerek olmaksızın ışığa duyarlı tepki ile çalışabilen kapı sistemi ergonomik bir çalışma sunmaktadır.

Dairesel hareketler ile yana kayar hareket eden kapı modeli çok tercih edilen kapılardandır. Oldukça işlevsel çalışma özellikleri ile her müşterinin talep ettiği kapı modelidir. Farklı ek özellikler de dahil edilebilir, özelleştirilebilir ve beklentileri karşılayarak oldukça tatmin edicidir. Her yönden kullanımı avantajlı ve farklı özelliklere sahip olmaları fotoselli kapı fiyatları konusunda etkili olabilmektedir. Daima uygun fiyat ve kalite güvencesini sağlayan firmanın yüksek oranda pozitif müşteri geri dönüşleri bulunmaktadır.

Sahip Olduğu Teknik Nitelikler Hakkında

Havalı ve estetik görünümleri ile insanları tatmin eder, olumlu bir etkileşim oluşturmaktadır. Modern ve şık görünümleri ile dışarıdan cam panel gibi görünen, yaklaşıldığında ışık duyarlılığı ile otomatik olarak açılması hoş bir izlenim bırakmaktadır. Günümüz teknolojisinde ve modern dünya da çok talep gören ürünler arasında yer almaktadır. Fotoselli kapı avantajlarından aşağıda sizler için kısaca bahsettik.

  • Şifre girerek açılma özellikleri sayesinde güvenlik açısından oldukça avantaj sağlamaktadır.
  • Yanal hareket sistemlerinden dolayı üzerine fazla yük binmez, işlevlerini rahatlıkla sürdürebilirler.
  • Ek özellikler eklenebilir olmaları, istenilen ölçüde, ebatta üretiliyor olmaları alan açısından avantaj sağlamaktadır.
  • Radar gibi son teknolojik alt yapılar kullanıldığında tamir gibi ihtiyaçları bulunmamaktadır.

Yukarı fotoselli kapı sistemi özelliklerinden bir kaçını ön bilgi sahibi olmanız için listelendirdik. Firmanın ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve profesyonel ekip ile görüşme sağlamak için, internet sitesini ziyaret edebilir veya telefon, mail aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz.

Kaynak: https://kaledoors.com/fotoselli-kapi