KATILIMEVİM’DE VADELİ ARABA SİSTEMİNİ İNCELEYİN

featured

 

 

Araba almak için yollar arayan birçok kişi bankaların yüksek faizli geri ödeme politikaları sebebiyle tercihini tasarruf finansman şirketlerinden yana kullanmaktadır. Bu şirketlerden biri olan Katılımevim, hayal ettiğiniz gibi faiz ödemeden vadeli araba almanıza olanak sağlayan BDDK lisanslı bir tasarruf finansman şirketidir. Uygun ödeme koşulları ve taksit seçenekleriyle vadeli araç almak için arayışta olan herkese fırsatlar sunan Katılımevim, kurulduğu ilk andan itibaren profesyonel bir hizmet anlayışıyla müşterilerine destek olmaktadır.

VADELİ OTOMOBİL ALARAK GELECEĞE YATIRIM YAPIN

Katılımevim’in uygun koşullarda yatırım yapmanıza imkan veren vadeli araba alma sistemiyle Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz sıfır ya da ikinci el aracı satın alabilirsiniz. Banka kredilerine vadeli otomobil almak için başvuru yaparken beyan ettiğiniz kişisel veri ve banka kayıtlarını talep etmeyen Katılımevim’e kimlik bilgilerinizle kolayca üye olabilirsiniz.

Ödeme yöntemine ve almak istediğiniz araca karar verdikten sonra sözleşme sürecinin tamamlanmasıyla birlikte yıllardır hayalini kurduğunuz arabaya Katılımevim’in avantajlı ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak, her bütçeye uygun bir ödeme planı oluşturabilecek finansal yapıya sahip olan Katılımevim’le ara ödeme ve ön ödeme yapmadan da vadeli otomobil alma şansına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz.

VADELİ ARAÇ ALMA SİSTEMİNE NASIL DAHİL OLABİLİRİM?

Son iki yıldır dünyanın gündeminde olan pandemiyle birlikte birçok insan toplu taşıma araçlarını kullanmaktan kaçınır hale geldi. Özellikle büyük ve kalabalık şehirlerde yaşayan kişiler için bir ihtiyaç haline gelen kişiye özel araçlarda artan talep fiyatların yükselmesine neden olurken arabasını değiştirmek veya yeni bir araba almak isteyenlerin aklında ‘’Vadeli araba alabilir miyim?’’ sorusu canlanmaya başladı.

Katılımevim’le vadeli araç almak için yapmanız gereken tek şey alacağınız aracı ve sizin için uygun olan ödeme planını seçmek olacak. Peşinat ödeyerek veya ödemeden dahil olabileceğiniz vadeli araba yönteminde hiçbir şekilde faiz uygulanmadığı için taksitleriniz refah seviyenizde düşüşe neden olmaz. Bu nedenle vadeli araç almak için avantajlı bir seçenek olan Katılımevim, hem yatırım yapmak hem de vadeli araç almak isteyenlerin tercih edebileceği bir tasarruf finansman şirketidir.

 

 İlandır.