Koroplast Çift Kilitli Poşet ile Kurban Etlerini Hijyenik Bir Şekilde Paylaşın!

featured

Tüketicilerin hayatını kolaylaştıracak ürünler üreten Koroplast, Çift Kilitli Poşetleri ile Kurban Bayramı’nda etlerin hijyenik bir şekilde muhafazasını ve ihtiyaç sahipleriyle paylaşılmasını sağlıyor.

 

Türkiye’nin mutfak yardımcı ürünleri denildiğinde akla ilk gelen marka Koroplast, pratik ürünleri ile Kurban Bayramı’nda da tüketicilerin yanında olmaya devam ediyor.

 

Yaz mevsimine denk gelen Kurban Bayramı’nda, kurban etlerinin sağlıklı ve hijyenik bir şekilde muhafaza edilmesi ve paylaşılması büyük önem taşıyor. Koroplast, gıda tüzüğüne uygun olarak, el değmeden hijyenik bir şekilde ürettiği çözümlerle hayatı birlikte kolay hale getiriyor.

 

Koroplast, kurbanların etlerinin kolayca pay edilmesine ve ihtiyaç sahiplerine hijyenik olarak ulaştırılmasına yardımcı olmak için çift kilitli poşetleriyle ile kolaylık sağlıyor. Kıyma, kuşbaşı ve haşlama için kullanılacak etler; kullanım miktarlarına, ebatlarına ve özelliklerine göre çift kilitli poşetlerle bölüştürülüp buzlukta muhafaza edilebiliyor.

 

Koroplast’ın Çift Kilitli Poşet’i aynı zamanda çift kilitli yapısı sayesinde sızdırmıyor, etlerin havayla temas etmesini engelliyor ve yıkanarak defalarca kullanılıyor.

 

Kurban etlerinden hazırlanan et suları ise buzlukta Koroplast’ın Buz Torbası ile dondurularak güvenle saklanabiliyor. İstenilen miktarda et suyundan hazırlanan buz kullandıktan sonra kalan kısım tekrar dondurucuya koyulabiliyor.

 

Yaşanılabilir bir dünya “Birlikte Kolay” diyen Koroplast, kullanıcılarına pratik ürün gamıyla yardımcı olmaya devam ediyor.

Koroplast Hakkında: 

Kalite ve teknolojisiyle tüketicilerin yaşam kalitesini artıran Koroplast, ilk defa çöp torbasıyla 80’li yıllarda faaliyetine başladı. Gerçekleştirdiği yatırımlarla sektöründe her zaman ilkleri gerçekleştiren Koroplast, bugün çöp torbası ve buzdolabı poşeti başta olmak üzere, streç film, alüminyum folyo, kilitli poşet, fermuarlı poşet fırın torbası, pişirme kâğıdı, mikrodalga pişirme torbası, buz torbası, dondurulmuş gıda torbası ve temizlik kategorisindeki sünger ve temizlik bezleriyle birlikte geniş bir ürün yelpazesine sahip. Müşterilerinin desteği, 40 yıllık bilgi birikimi, teknolojik donanımı, Ar-Ge yatırımları ve uzman satış-pazarlama kadrosu sayesinde sektörünün lideri olan Koroplast, geliştirdiği ürünlerle tüketicilerinin hayatını birlikte kolaylaştırıyor.