Le Chic Fethiye

featured

Le Chic Fethiye muhteşem bir doğanın çevrelediği görüntüsüyle her sene misafirlerini karşılıyor. Fethiye kent merkezine 38 kilometre olan Le Chic, 7 adet Dome’dan meydana geliyor. Kişiye özel havuzları, keyifli ve konforlu konaklama detayları ve romantik yapısıyla tatili verimli bir şekilde yapmanıza izin veriyor.

Fethiye doğal güzellikleri ve denizi ile her yıl yerli-yabancı birçok turisti çekiyor. Her ne kadar konaklama imkanları geniş olsa da insanlar artık sevdikleriyle veya kendileriyle baş başa kalmak istiyor. Le Chic bu olanağı seçkin ve lüks bir şekilde size sunuyor.

Le Chic Fethiye kendi içinde farklı çözümler sunuyor. Balayı Suit, Junior Suit, Akvaryum Suit ve Lale Suit imkanları bulunuyor. Tüm misafirler istedikleri seçenekleri kolay bir şekilde tercih edebiliyor.

Lüks Glamping Seçenekleri

Eğer kamp yapmak istiyorsanız ancak malzemeleri beraberinizde taşımanın zorluğuyla uğraşmak istemiyorsanız, glamping size en iyi seçenekleri sunuyor. Burada tatilcilere izole bir ortamda, doğanın içinde tatil yapma imkanı sunuyor.

Anlayış ve konforla oluşturulan Le Chic konsepti, tatilcilerin tüm ihtiyaçlarını cazip şekilde karşılıyor. Eğer daha önce glamping yapmamışsanız, Le Chic Fethiye ile bu en iyi tecrübeyi yaşayabilirsiniz. Özel havuzu ve gökyüzü penceresi ile tatili daha iyi geçirmenize yardımcı oluyor.

Zengin Bir Menüsü Bulunuyor

Le Chic Fethiye menüsünde dünya mutfaklarının en eşsiz lezzetlerini tatilcilere sunuyor. Kahvaltı 07:00-10:00 arasındayken geç kahvaltı 10:00-10:30 arasında bulunuyor. Keyifli öğle ve akşam yemekleri ise 12:30-14:00 ile 19:00-21:00 arasında.

Ancak bunların dışında bir gece büfesi de bulunuyor. Tatilcilerin kullanabileceği bu seçenek 23:00 ile 00:00 arasında hizmet veriyor. Menüsünde kahvaltılıklar, gün ortası atıştırmalıkları, mezeler, salatalar, pizzalar, ana yemekler ve tatlılar bulunuyor.

İçecek olarak ise kokteyller, alkollü ve alkolsüz içecekler, detokslar bulunuyor. Ayrıca bitki çayları, çay ve kahveler, meşrubatlar da mevcut. Misafirleri için zengin bir menü oluşturan Le Chic Fethiye bu kategorilerin her birinde birbirinden farklı yiyecek ve içecekler sunuyor. Böylece tatilde iyi bir şekilde beslenmenize de yardımcı oluyor.

Tüm bunlara rağmen Le Chic’in uygun fiyatlara sahip olduğu da gözden kaçmıyor.