Leopar Agency Ajansı Hakkında

2014 yılında Bigo Technology şirketi tarafından kurulan Bigo Live resmi ajans temsilcisi Leopar Agency, online yayın yapma konusunda oldukça başarılı ve kaliteli olan resmi bir platformdur.

featured

2014 yılında Bigo Technology şirketi tarafından kurulan Bigo Live resmi ajans temsilcisi Leopar Agency, online yayın yapma konusunda oldukça başarılı ve kaliteli olan resmi bir platformdur. 6 yıllık yayın tecrübesine sahip olan marka, potansiyel gösteren herkesin yayın yaparak ciddi oranlarda para kazanabileceği bir ortam oluşturmaktadır. Üstelik para kazanma sürecinde yayınlar esnasında yayıncılar hem eğlenecekler hem de para kazanabilecekler. Leopar Agency aracılığıyla Bigo Live yayınına başvuru yaparak sizler de yayıncılık sektörüne bir adım atabilirsiniz. Ancak öncesinde yayınların işleyişini öğrenmeli ve yayın kurallarının hangi çerçeveler genelinde olduğunu bilmelisiniz.

Bigo Live yayıncı ol butonu, leoparagency.com adresinin ana sayfasında yer almaktadır. Bu butona tıklayarak başvuru formunda sizden istenilen verileri doğru şekilde doldurarak göndermeniz yeterlidir. Başvuru formu sadece yayıncı olmak isteyenlerin dolduracağı bir form değildir zamanda yayınlar hakkında ve sistemin işleyişi konusunda bilgi almak isteyenler de başvuru formu yollayabilirler. Böylece başvuru sürecindeki tüm iletiler uygun bir şekilde çalışanlar tarafından incelenerek kısa bir süre içerisinde dönüş sağlanmaktadır.

Bigo Live Yayınları ve Kuralları

Live Bigo, son zamanların fazlasıyla beğenilerek ilgi gösterilen, binlerce kayıtlı üyeye sahip olan, alanında popüler yayıncıları da bünyesinde bulunduran bir yayın uygulamasıdır. Dileyen kişiler Bigo Live uygulamasını telefonlarına indirerek kayıt yapabilirler. Üstelik uygulama da tamamen ücretsiz bir şekilde IOS ve Android cihaz uyumlu özellikte olduğundan herkes telefonlarına indirebilir. Böylelikle telefonlarınız üzerinden yayınlar açarak sizler de kısa süre içerisinde geniş bir izleyici kitlesi elde edebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Fakat yayın esnasında dikkat edilmesi gereken bazı kurallar bulunmaktadır. Leopar Agency yayıncılık kapsamında belirlenen kuralları aşağıda sizlere sıraladık.

  • Rekabet içerikli uygulamalar konusunda konuşulmamalıdır.
  • Herhangi birine, kuruma ya da bir duruma karşı hakaret içerikli konuşmalar içermemelidir.
  • Yayın esnasında hiçbir şekilde dekolte verilmemelidir.

Bigo Live Üzerinden Para Kazanma

Bigo yayıncı ol işlemlerini tamamladıktan sonra Leopar Agency yayıncılık kuralları çerçevesinde yayın açmaya başlayabilirsiniz. Yayınlar tamamen yayıncıların isteğine bağlı olan bir mekânda gerçekleştirilebilmektedir. Fakat daha profesyonel bir iş çıkarmak ve kaliteli bir ortamda yayın yapmak için tavsiyemiz ışık özelliği olan bir tripot kullanmaktır. Aynı zamanda sade bir arka plandan destek alarak da yayının kalitesini arttırabilirsiniz. Kısacası yayınların kalitesi ve ortamı ne kadar kaliteli olursa, yayınların izlenme kitlesi de o kadar artış gösterir.

Yayınlar esnasında yayıncıların izleyicilerinden elmas hediyeler toplaması önemlidir. Elmas hediyelerin ay sonunda minimum düzeyde 10.000’e ulaşması gerekmektedir. Ayrıca bu süreçte yayın zamanı da en az 30 saati doldurmalıdır. Genel olarak yayın yaparak kazanılan aylık para miktarı ise 80 $ ile 28000 $ gibi büyük bir meblağdır. Tüm bunlar için tek yapmanız gereken Leopar Agency web adresini ziyaret etmek ve Bigo Live uygulamasını indirmektir.