Luxury Mobilya ve Lüks Mobilya Modellerinin Adresi Varalli Luxury!

featured

 

Varalli Luxury; çalışma hayatına 1985 yılında Hüsamettin VARAL ve Ertekin VARAL kardeşler tarafından işin mutfağından, bir mobilya cila atölyesi ile başladı. Tüm tasarım alanlarında olduğu gibi mobilya renklendirme çalışmaları da başlangıç açısından onlara sağlam bir zemin oldu. VARAL kardeşlerin, işlerine verdikleri hassasiyet, beceri ve titizlikleri çok sürmeden mobilya sektöründe güzel bir ivme yakaladı ve büyüdü. Büyük mobilya firmaları ile güçlü işbirlikleri kuruldu. Gittikçe büyüyen bu ivme kardeşleri kendi mobilya markalarını kurma düşüncesine itti.

Başta Türkiye olmak üzere, tüm dünyaya lüks ve modern mobilyalarıyla hizmet eden köklü bir firmada olan Varalli, geçirdiği yıllara rağmen mobilya sektörünün rekabeti gittikçe artan yapısında adından söz ettirmeyi başarmıştır. Geçmişinden bu yana lüks mobilya sektörünün en önde firmalarından biri olan Varalli Luxury, vereceği hizmet ile müşterilerini mutluluk ve tatmin duygusuna ulaştırma yolunda her geçen gün emin adımlarla ilerlemektedir.

Luxury Mobilya’nın Geçmişten Bugüne Tüketimi ve iç Mimarlık Hizmeti

Lüks tüketiminden bahsederken ‘lüks’ün tarihinden de bahsedecek olursak; eski zamanlardan bu yana insanoğlu lükse, modernliğe, ihtişama ve sanata bağlı yaşamıştır. Bu unsurları yaşam alanlarına ve hayatlarının içerisine yerleştirmişlerdir. Günümüze kadar uzanan bu tüketim mobilya sektörüne de yön vermiştir. Luxury mobilya, yaşam alanlarında modernliğe, lükse ve ihtişama yer vermek isteyen bireylerin tercih edeceği bir seçenek haline gelmiştir. Günümüzde bireylerin daha çok istediği durumlar ise iç mimarlık hizmeti olarak karşımıza çıkar. Tüketici, yaşam alanlarını bütünüyle teslim etmek ister ve buna ‘anahtar teslim projelendirme’ denilir. Bu hizmeti verebilecek olan, bütünüyle destek sağlayan iç mimarlık hizmeti veren mobilyacılardır. Varalli Luxury de kendi bünyesinde iç mimarlık ve projelendirme destekleri sağlamakla birlikte, anahtar teslim yaptığı projelendirme çalışmalarıyla göz doldurmaktadır.

Lüks Mobilya Markalarından Biri Varalli Luxury!

Luxury mobilya sektörü bahsettiğimiz gibi kendi içerisinde büyüyen, oldukça fazla rekabet düzeyine sahip olan bir sektördür. Hal böyleyken lüks mobilya markaları da fazlasıyla çoğalmış ve büyümüştür. Varalli de, bu lüks mobilya markalarının arasında en üst sıralarda boy göstermektedir. Kullanmış olduğu malzemeleriyle, benzersiz tasarımlarıyla, uzman ekibiyle ve işinin ehli ustalarıyla bir bütün olarak bu konuma ulaşan Varalli Mobilya, Modoko Sanayi Sitesi’nde hizmet vermektedir. Lüks mobilya İstanbul firmalarından en önde gelenlerinden olan Varalli’yi belirttiğimiz linke tıklayarak arayabilir, talep oluşturabilir ya da Modoko Sanayi Sitesi’nde ziyaret edebilirsiniz.