Markus Gisdol: Fenerbahçe maçında aldığımız 1 puan çok özel

featured

Takım olarak iyi reaksiyon gösterdik

Markus Gisdol, Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında, Fenerbahçe maçının ve alınan 1 puanın çok özel olduğunu dile getirdi. Gisdol, takım olarak Fenerbahçe karşısında çok iyi reaksiyon gösterdiklerini anlattı. Ayrıca, mücadelelerinin çok iyi olduğunu ve bu önemli 1 puanı aldıklarını belirtti.

Hedefimiz ligde kalmak

Gisdol, Mondihome Kayserispor maçıyla ilgili de konuştu. “Hedefimizin ne olduğunu en başından beri biliyoruz. Bizim için en önemli şey, sezon sonunda ligde kalabilmek” diyen Gisdol, antrenmanlarda gösterdikleri performansı sahaya yansıtmaları gerektiğini söyledi. Aynı şekilde oynamaları gerektiğini vurguladı ve Kayserispor maçına odaklanmaları gerektiğini belirtti.

Ligde ilk 10’a girmek gibi bir hedef içinde değiliz

Ligde sadece bir hedeflerinin olduğunu söyleyen Gisdol, “Ligde ilk 10’a girmek gibi bir hedef içinde değiliz. Bu hataya düşmeyelim. İnişlerimiz, çıkışlarımız olacak. Alacağımız galibiyetler olacak, mağlubiyetler de olacaktır. Sezon sonuna kadar zor geçecek bir lig oynayacağız. Ayaklarımızın sağlam basması gerekiyor” şeklinde konuştu.