Muğla’da Bir İmam Yol Ortasında Darp Edildi

featured

Kızılhisarlı Mustafa Paşa Camii İmamı Şeref Aran, Şiddet Mağduru Oldu

Muğla’nın Bodrum ilçesi şehir merkezindeki Kızılhisarlı Mustafa Paşa Camii İmamı Şeref Aran, bir şahıs tarafından yol ortasında darp edildi. Olay sonrasında darp raporu alan Aran, yaşadığı olayı anlattı.

Olayın Detayları

Elektrikli bisikletini tamirden alarak telefonla mesaj yazarken bir şahıs tarafından ‘önüne baksana, kızımı eziyordun’ şeklinde uyarılan Şeref Aran, çıkan tartışmanın ardından darp edildi. Ambulansla hastaneye kaldırılan imam, yüzünden aldığı darbeler nedeniyle darp raporu aldı.

Mağdurun İfadeleri

İmam Aran, yaşadığı olayı şu sözlerle anlattı: “Ben sendeledim, yere düştüm. Bana bam güm vurmaya başladı. Ben de kalktım, hemen plakasını aldım. Bana ‘plakaya bakma, burada MOBESE var. Kralı gelsin, Emniyet kimmiş lan?’ dedi. Şahsın kızı 3-4 yaşlarındaydı. Benim de kızıma karşı herhangi bir çarpmam olmadı.”

Polis Soruşturma Başlattı

Olayın ardından şikayetçi olan Aran, polisin şahsı bulması için başvurduğunu ancak ilgilenilmediğini belirtti. Kendisine gereken müdahalenin yapılmadığını iddia eden imam, hastanedeki tedavisi sonrasında darp raporu aldı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.