Ofis Bölücü Paravanlar

featured
Ofis Bölücü Paravanlar

 

 

Gürültünün yoğun olduğu geniş mekanlarda, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratiflik ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlar, farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır. Maksimum üretkenlik için çalışanların ve iş birliğinin etkileşimine Ofis bölme sistemleri açık çalışma alanlarında motivasyonu arttırmak için gereklidir. Açık ortamlarda genelde çalışanlar konsantrasyon düzeylerini kesintiye uğratan dikkat dağıtıcı sorunlar yaşarlar. Ses sorunları yaşandığı zaman birtakım iletişim problemleri ortaya çıkar. İnsanların birbiriyle zor iletişim kurabilmesi ise istenmeyen bir durumdur. Akustik sağlamak amacıyla birçok yalıtım sistemi vardır. Kullanacağınız alanı istediğiniz kadar bölümlendirmek ve bunu yaparken de şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız akustik paravan tercihleriniz arasında yer almalıdır. Kaliteli ses yalıtım sistemi olmasıyla birlikte kullanacağınız alana uygun modellerden seçerek uyumlu bir görünüm elde etmeniz mümkündür Şık görünümü ve kaliteli olması sebebiyle en çok tercih edilen ses yalıtım sistemlerinden birisidir. Ofis Bölücü Paravanlar konuşma seslerinin yoğun olduğu çalışma alanlarında ses karmaşasını önlemek ve alanları bölümlendirmek amacıyla kullanılan ara bölücü ses yalıtım panelidir. Örneğin çağrı merkezi ya da ofis gibi ortamlarda çalışanların konuşma seslerinden dolayı ortamda oluşan ses karmaşasının engellenmesi amacıyla akustik paravan kullanılabilir. Alanları dilediğiniz gibi bölümlendirebilirsiniz. Kişisel alanınızı yaratmanıza yardımcı olan, ortamdaki sesleri sönümleyen kumaş kaplı akustik paravanlar ofislerdeki gürültü problemlerinin giderilmesi için en pratik ürünlerdir.

 

 

Akustik duvar panelleri veya akustik tavan panellerinin yeterli gelmediği alanlarda veya kullanılmak istenmediği mekanlarda akustik paravan sesi ortadan kaldırmaya ve mahremiyet yaratmaya yardımcı olur aynı zamanda alanın ferah kalmasını da sağlar. Akustik paravan bölme duvar olarak düşünülebilir. Genelde iş yerlerinde, çağrı merkezlerinde ve ofislerde vb. yerlerde ses karmaşasını önlemek amacıyla kullanılır. Ofis Bölücü Paravanlar ile alanları istediğiniz şekilde bölümlendirebilirsiniz. Bakteri oluşumu, kir veya nem birikmesi potansiyeli konusunda endişeleriniz varsa, artık yok. Kumaşın temizlenmesi kolaydır ve küflenmeye karşı dayanıklıdır. Kumaş sarılı paravanlar ayrıca havadaki partiküllerin deşarjını engelleyerek optimum sanitasyon ve temizlik sağlar. Paravan sayesinde ortamları dilediğiniz şekilde bölümlendirebilir ve masalar arasında istediğiniz gibi ayrım yapabilirsiniz. Genel olarak ofis, çağrı merkezi gibi seslerin yoğun olduğu ortamlarda tercih edilmektedir. Yüzeyinde akustik kumaş bulunan paravanlar sipariş üzerine istediğiniz renklerde üretilebilmektedir.

 

 

Akustik Masa seperatörü ofis, işyeri, toplantı salonları, kütüphane, çağrı merkezi gibi çalışanların ve müşterilerin yoğun olduğu alanlarda bitişik nizam ve ayrık masa sistemlerinde personeller arasındaki seslerin sönümlenmesini sağlayan ürünlerdir. Dekoratiflik bakımından ortamda şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bu modüler paravanlar renk seçenekleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır. Turkish Acoustic tarafından üretimi gerçekleştirilen Ofis Bölücü Paravanlar teknik şartnamelere uygun üretimi sağlanmaktadır. Dekoratif yalıtımda kullanacağınız birçok materyallerle ilgili Turkish Acoustic ile iletişime geçerek alanınıza uygun ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.