Old Spice Stick Deodorantlar ile Bu Yaz Maksimum Kuruluk* ve Ferahlığın Tadını Çıkarın!

featured

Old Spice’ın uzun süre ter kokusuna karşı koruma sağlayan ve güzel kokmanıza yardımcı olan stick deodorantları ile maksimum kuruluk* ve ferahlığa kavuşmak mümkün. Ter kokusuna karşı güçlü koruma sağlayan Old Spice stick deodorantlar, aynı zamanda eşsiz ve kalıcı kokuları ile de en çok tercih edilen kişisel bakım ürünleri arasında yer alıyor. Old Spice stick deodorantları sürüldüğünde ıslak his bırakmıyor, güne kuru başlamanızı sağlıyor. Old Spice’in birbirinden farklı ve özel kokulara sahip serilerinde her esanslı erkeğe uygun bir stick deodorant bulunuyor.

 

Maksimum Kuruluk* ve Ferahlık için Esansını Seçmenin Tam Sırası

Night Panther stick deodorant ter kokusuna karşı güçlü koruma ve kuruluk* sağlıyor. Görünmez yapısı ile siyahlarda beyaz iz, beyazlarda sarı leke bırakmıyor. Tüm Old Spice stick deodorantlar gibi sürüldüğünde ıslak his bırakmıyor, güne kuru başlamanızı sağlıyor. Sandal ağacı ve çikolata kokusu ile esansınıza kalıcılık katacak.

 

Eşsiz ve kalıcı kokusuyla gün boyu güzel kokmanıza yardımcı olan ve dermatolojik olarak test edilen Ultra Defence stick deodorant, tere karşı güçlü, cilde karşı nazik oluyor.

Booster serisinde yer alan stick deodorant, misket ve Thai limonu, gevrek elma, sedir tonları ile 48 Saat oyun kuruluğu sağlıyor. Ter kokusundan uzak, sonuna kadar mücadele eden esanslı erkekler, oyunun keyfini çıkararak kazanmaya bir adım daha yaklaşıyor.

Okyanusta boy verenlerin kokusu Whitewater stick deodorant, fesleğen ve bergamotun ferahlığını taşıyor.

Boğazdan kılavuzsuz geçen kaptanların kokusu Captain serisinde bulunan stick deodorant misket limonu, bergamot ve ananas kokularıyla ferahlık sağlıyor.

 

Kokusunu belli etmeyi seven avcı kurtların favorisi Wolfthorn stick deodorant; portakal, mandalina, çarkıfelek meyvesi, ananas, mango ve greyfurt tonlarıyla zenginleştirildi. Alışılmışın dışındaki kokusu Wolfthorn erkek bakımına yeni bir soluk getiriyor.

 

*Old Spice sprey deodoranta kıyasla

 

Old Spice Hakkında

Modern erkeğin kişisel bakım sürecinde her daim yanında olmayı amaçlayan ikonik marka Old Spice; sprey, roll on, stick ve jel deodorant, duş jeli, tıraş sonrası losyonu, EDT (Eau de toilette), 2’si 1 arada şampuan ve duş jelinin bulunduğu farklı koku serisini tüketicileri ile buluşturmuştur. Tüketicileriyle alışılmışın dışında ve eğlenceli bir bağ kuran Old Spice, çok çeşitli kokular içeren geniş ürün gamı ile erkek bakımında vazgeçilmez marka olmayı hedeflemektedir.