MultiNet’li olmanın ayrıcalığı gökyüzünde de devam ediyor: Pegasus yolcuları uçak içi ikram alışverişlerini MultiNet’le ödüyor

featured

Multinet Up, Türkiye genelinde 30 binden fazla harcama noktasıyla hizmet verdiği yemek kartı çözümü MultiNet ile kullanıcılarına ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Tatil sezonunun açılması ve Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte, seyahat planlarında Pegasus Hava Yolları’nı tercih eden MultiNet kart sahipleri, uçuşları boyunca MultiNet yemek kartlarından yararlanabiliyor.

 

Yurtiçi seyahatlerinde Pegasus Hava Yolları’nı tercih eden MultiNet’liler; birbirinden lezzetli atıştırmalıkların, sağlıklı yiyecek alternatiflerinin yer aldığı Pegasus Cafe’nin iç hatlar menüsünden uçuşları boyunca alışveriş yapma imkanına sahipler.

 

Uçak seyahatlerinde yapılan yiyecek ve içecek alışverişlerinde geçerli olan tek yemek kartı çözümü olan MultiNet, Türkiye genelinde 30 bine varan restoran, kafe, büfe ve marketten oluşan MultiNet üye iş yeri ağında kullanılabiliyor. Kullanıcılar, Multinet Up’ın mobil cüzdan uygulaması MultiPay üzerinden kendilerine en yakın anlaşmalı işletmeyi öğrenebiliyor; bireysel kampanyalardan ve MultiNet’lilere özel avantajlardan yararlanabiliyor. Kullanıcılar ayrıca, yemek kartı sektörünün ilk sadakat uygulaması TatlıPara sayesinde anlaşmalı MultiNet noktalarında yaptıkları alışverişlerde sanal para birimi TatlıPara kazanıyor, kart bakiyelerine eklenen TatlıPara’ları MultiNet geçen tüm noktalarda harcayabiliyor.

 

MultiNet yemek kartı hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.multinet.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Multinet Up Hakkında

Multinet Up, geliştirdiği yenilikçi ödeme sistemleri ve hizmetler ile kurum ve kuruluşlara, üye iş yerlerine, tedarikçilerine ve tüketicilere “değer katan” çözümler sunan bir ekosistem olarak hizmet veriyor. 2010 yılından itibaren Fransız Up grup bünyesinde bir Fransız-Türk ortaklığı olarak faaliyet göstermektedir.