SIX SENSES KOCATAŞ MANSIONS, AVLU RESTAURANT’IN ÜNLÜ PAZAR KAHVALTISI YENİDEN BAŞLIYOR 

featured

 

 

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un, yemyeşil koru alanı ile Kocataş Yalısının bahçesinin buluşma noktasında konumlanan, Avlu Restaurant’ın ünlü Pazar geç kahvaltıları yeniden başlıyor.  Anadolu kültüründen ilham alan ve taptaze malzemelerle hazırlanan geniş menünün servis edildiği Avlu Restaurant’da Pazar sabahları bir gurme şölene dönüşüyor. Kocataş yalısının yeşiller içindeki bahçesin konumlanan Avlu Restaurant’da “Sparkling Sunday” geç kahvaltısı, canlı müzik eşliğinde keyifli bir haftasonu geçirmek isteyen misafirlerini bekliyor.

 

 

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, dünyaca ünlü sürdürülebilirlik felsefesi ışığında, tamamı yerel ve etik üretim yapan üreticilerden temin edilen geniş geç kahvaltı menüsünü damak tadına düşkün misafirlerinin beğenisine sunuyor. Pazar günleri 12:00-15:00 saatleri arasında Kocataş yalısının yeşiller içindeki bahçesin konumlanan Avlu Restaurant’da servis edilen “Sparkling Sunday” geç kahvaltısı, canlı müzik eşliğinde keyifli bir haftasonu geçirmek isteyen misafirlerini bekliyor.

 

Taş fırından Pide ve Gözleme çeşitleri ile renklenen kahvaltıda;  Six Senses Kocatas Mansions, İstanbul’un kendi bahçesinden sofraya uzanan taptaze mevsim sebzeleri ve ünlü Kocataş Böreği damak çatlatan hafif lezzetiyle masanın yıldızı olmaya aday oluyor. “Sparkling Sunday,  menüsünde yer alan mini burgerler ise misafirlere keyifli bir gurme deneyim vadediyor.

 

Geç kahvaltı menüsü; mutfakta ekmek ustası tarafından taze hazırlanan ekşi mayalı ekmek ve çörekler, Anadolu’nun farklı bölgelerinden organik lezzetler sunan peynirler,  marine edilmiş kekik ve Hatay zeytinleri, eritilmiş Kemerburgaz manda kaymağı, Eğriçayır karakovan balı gibi yerel lezzetlerle zenginleşiyor.

 

Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyer’de, şehrin tarihini aynalayan iki muhteşem yalıda

konumlanan Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, sürdürülebilirlik felsefesi ışığında sunduğu üstün konaklama ve servis anlayışıyla unutulmaz gurme deneyimler için misafirlerini bekliyor.