Taylan Antalyalı A Milli Takım Kadrosuna Dahil Edildi

A Milli Futbol Takımımızın 2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri'nde Hollanda, Norveç ve Letonya'yla oynayacağı mücadelelerin aday kadrosu açıklandı. Galatasaraylı Taylan Antalyalı ve Göztepeli Halil Akbunar, kariyerlerinde ilk kez A Milli Takım kadrosuna katıldılar.

featured

A Milli Futbol Takımımızın 2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri’nde Hollanda, Norveç ve Letonya’yla oynayacağı mücadelelerin aday kadrosu açıklandı. Galatasaraylı Taylan Antalyalı ve Göztepeli Halil Akbunar, kariyerlerinde ilk kez A Milli Takım kadrosuna katıldılar.

A Milli Futbol Takımımızın 2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri’nde Hollanda, Norveç ve Letonya’yla oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosu belli oldu.

Teknik Direktör Şenol Güneş’in belirlediği kadroda Galatasaraylı Taylan Antalyalı ile Göztepeli Halil Akbunar kariyerlerinde ilk kez yer aldılar.

Öte yandan Fenerbahçe başarılı kalecisi Altay Bayındır’ın da A Milli Takım’a çağrılması dikkat çekti.

Milli Takım Aday Kadrosu

A Milli Takım, 2022 FIFA Dünya Kupası Grup Elemeleri’nde 24 Mart Çarşamba günü saat 20.00’de İstanbul’da Hollanda ile karşılaşacak, 27 Mart Cumartesi günü saat 20.00’de ise İspanya’da Norveç’e karşı mücadele verecek. Milliler, 30 Mart Salı günü saat 21.45’te ise İstanbul’da Letonya ile oynayacak.

Milli Takım Kadrosu;

KALECİLER: Mert Günok, Uğurcan Çakır, Altay Bayındır, Gökhan Akkan

DEFANS: Zeki Çelik, Nazım Sangare, Merih Demiral, Ozan Kabak, Mert Müldür, Çağlar Söyüncü, Kaan Ayhan, Umut Meraş, Caner Erkin

ORTA SAHA: Okay Yokuşlu, Taylan Antalyalı, Dorukhan Toköz, Ozan Tufan, Orkun Kökçü, İrfan Can Kahveci, Emre Kılınç, Yusuf Yazıcı, Halil Akbunar, Hakan Çalhanoğlu, Deniz Türüç

FORVET: Burak Yılmaz, Enes Ünal, Kenan Karaman, Cenk Tosun