TMSF Lüks Araç İhalesi Hakkında Açıklama Yaptı

featured

Kamuoyuna Duyuru: Kandırılmaya Karşı Dikkatli Olunmalı

TMSF, düzenlediği lüks araç ihalesi sebebiyle kurum adı ve logosu kullanılarak vatandaşların kandırılmaya çalışıldığına yönelik ihbarlar üzerine açıklamada bulundu.

TMSF, bir kamu kurumu olarak ilgili mevzuat çerçevesinde satışlar gerçekleştirdiğini, bunların da şeffaflık ilkesine uygun olduğunu vurgulayarak hiç kimsenin bu satış işlemlerine aracılık yapamayacağını bildirdi.

Şeffaflık İlkesiyle Gerçekleştirilen İhaleler Herkese Açık

TMSF, geçen günlerde duyurusunu yaptığı ve içinde lüks araçların da olduğu ihalelerin, ihale şartnamesine göre engeli olmayan herkesin katılımına açık olduğunu belirtti.

Bununla birlikte, bütün ihale bilgilerine kurumun internet adresi olan https://www.tmsf.org.tr üzerinden erişilebileceği kaydedildi.

Çantacı, Aracı ve Komisyonculardan Uzak Durun

TMSF Kurumsal İletişim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, kamuoyunda “çantacı, aracı, komisyoncu” gibi isimlerle tanımlanan şahıslara karşı dikkatli olunması gerektiği vurgulandı.

Duyurusu yapılmadan, çok düşük bedellere araç almanın mümkün olmadığına dikkat çekildi.

İhalede 19 Lüks Araç Satışa Çıkarılacak

22 Şubat tarihinde saat 10.00’da TMSF binasında yapılacak ihalede Bentley, Porsche, Mercedes ve Land Rover başta olmak üzere çeşit marka ve modelde 19 araç satışa çıkarılacak.