Trabzonspor, Son Şampiyon Hocası Abdullah Avcı ile Anlaştı

featured

Trabzonspor, sezon başında yollarını ayırdığı Nenad Bjelica’nın yerine, deneyimli teknik adam Abdullah Avcı ile el sıkıştı. Avcı, bordo-mavililere 2 yıllığına imza attı.

Yapılan resmi açıklamaya göre, Abdullah Avcı’nın bu sezon için alacağı maaş 40 milyon TL olarak belirlendi. Ancak Avcı’nın maaşında bir sonraki sezon için kronosslot yüzde 50 artış yapılacak. Bu, deneyimli teknik adama önümüzdeki sezon için 60 milyon TL maaş alacağı anlamına geliyor.

Geçen sezon Trabzonspor’da istifa eden Abdullah Avcı, 7 ay sonra yeniden kronosslot giriş bordo-mavili takıma döndü. Bu dönüşte, Avcı’nın boş bir sözleşme imzaladığı ve Trabzonspor yönetiminin daha sonra maddeleri belirleyeceği öğrenildi. Bu anlaşma ile Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan ve yönetimi, Avcı’nın sözleşme detaylarını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi.

Abdullah Avcı’nın, bordo-mavili takımın başında yeniden sahaya çıkacak olması, Trabzonspor taraftarı arasında büyük bir heyecana yol açtı. Umarız bu anlaşma, Trabzonspor için başarılı bir dönemin başlangıcı olur.