Tunç Makine Streç Aktarma Makinası

1986 yılından beri sektör içerisinde yer alan Tunç Makine sizlere profesyonel hizmet kalitesi sunar. Aynı zamanda İstanbul’da ilk yerli streç sarma makinasını da üretmiştir.

featured

1986 yılından beri sektör içerisinde yer alan Tunç Makine sizlere profesyonel hizmet kalitesi sunar. Aynı zamanda İstanbul’da ilk yerli streç sarma makinasını da üretmiştir. Daha sonra seri üretimlerine 1995 yılında Çanakkale ilinde devam etmiştir. Türkiye üzerinde de yapmış olduğu yenilikleriyle birlikte öne çıkarak lider konuma gelmiştir. Sizler için daima yenilikleri takip ederek kaliteli hizmet vermeye özen gösterir. Streç makinası içerisinde de farklı modelleri mevcuttur. Bunlardan biri de streç aktarma makinalarıdır.

Streç aktarma makinaları Jumbo adında büyük çaplı bobinden daha küçük bobine streci aktaran bir makinadır. Daha çok gıda ve imalat sanayi üzerinde kullanımı sağlanır. Ürünlerin temelinde kullanılır. Hızlı sarım yapabilme özelliği de dikkat çeker. Geniş bir mazura haznesi vardır. Bu da kendisini diğer makinalardan farklı gösterir. Aynı zamandan ağırlık ölçümü de opsiyonel olarak eklenebilmektedir.

Streç Aktarma Makinasının Avantajları

Streç aktarma makinaları sayesinde streç maliyetlerinin en aza indirilmesi sağlanır. Bu anlamda büyük bir avantajı sizlere kazandırır. Kısacası maliyetlerin düşürülmesinde ve kazancın arttırılmasında son derece etkili bir üründür. Bunun dışında geri dönüşüm maliyetleri konusunda da sizlere düşme açısından yardımcı olur. Tunç Makine birçok alanda profesyonel hizmet detaylarıyla dikkat çekmektedir. Bunların dışında palet sarma makinası modelleri de vardır. Oldukça uygun fiyatlara geniş fonksiyonlara sahip makinalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Yıllardır sizlere profesyonel hizmet vererek bu alanda kaliteyi getirir.

Kaynak: https://www.tuncmakina.net/