Türksat AŞ, CABSAT 2024 Fuarında Milli Uydu Anten Ailesini Tanıtacak

featured

Türksat AŞ, CABSAT 2024 Fuarı’nda Yerli ve Milli Ürünlerini Sergileyecek

Türksat AŞ, Orta Doğu’nun önde gelen uydu iletişim hizmetleri ve yayıncılık organizasyonu CABSAT 2024 fuarında, özel çözümler için geliştirdiği yerli ve milli uydu anten ailesini tanıtacak.

Fuarda Türksat’ın Geniş Uydu Kapsamasındaki Hizmetler ve Milli Antenler Görücüye Çıkacak

Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde 21-23 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek organizasyonda, Türksat’ın geniş uydu kapsamasındaki haberleşme hizmetleri ile milli PeycON ailesi antenleri HidrON, TerrON, MicrON ve AerON da ziyaretçilere tanıtılacak.

TÜRKSAT 5B Uydusu ve KA Band Teknolojisi Öne Çıkacak

Fuarda ayrıca Türkiye’nin en güçlü geniş bant haberleşme uydusu TÜRKSAT 5B ve en üst düzey KA band teknolojisi ile ilgili Türksat, farklı ülkelerden iş ortaklarıyla önemli görüşmeler gerçekleştirecek.

Türksat’ın MENA Bölgesindeki Etkinliği Artacak

Türksat, CABSAT 2024 fuarı kapsamında MENA bölgesinde yerli ve milli ürünleriyle etkinliğini artırarak Türkiye’nin Orta Doğu ve Afrika’da uydu hizmetleri pazarındaki konumunu güçlendirmeyi hedefliyor.

Türksat’ın Geniş Bant Uydu Kapsama Alanı Sektör Temsilcilerinin Beğenisine Sunulacak

CABSAT 2024 fuarı, Türksat’ın 5A ve 5B uydularıyla uydu filosunu güçlendirip geniş bant uydu kapsama alanını genişlettiği gelişmeleri sektör temsilcilerine tanıtacak ve beğenisine sunacak.