Tv Hosting Satın Al

featured

TV Host firması aracılığı ile Tv hosting paketleri satışa sunulmaktadır. Bu paketlerde Bulunan farklı özellikler sayesinde web sayfanızda veya sosyal medya hesaplarınızda kendi televizyonunuzu yayına alabilirsiniz. Bunun için ülkemizin en güvenilir en uygun fiyatlı tv host firması olarak Yayın.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitede bulunan hosting hizmeti detayları hakkında merak ettiğiniz  tüm bilgileri alabilir ve aynı zamanda online işlemler sayesinde satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Yayın.com.tr tarafından sunulan TV House hizmeti sayesinde Dilerseniz canlı yayın olarak Dilerseniz de daha önceden hazırlamış olduğunuz bant yayınlarını sizi takip eden kişilere sunabilirsiniz.  Tüm bu işlemleri yaparken firma tarafından sunulan avantajlardan faydalanabilirsiniz.

TV hosting hizmeti veren Yayın.com.tr sitesi tarafından sunulan avantajlar şöyledir;

Kesintisiz Yayın

Yayın.com.tr tarafından verilen radyo hosting, TV hosting ya da İp kamera canlı yayın hizmeti 7/24 kesintisiz olarak tüm platformlarda izlenebilmektedir. Canlı yayın yapmadığınız zamanlarda Yayın.com.tr tarafından Playlist destekli bant Yayınları sunulmaktadır. Dolayısıyla farklı birçok platformda kanalımızı takip eden kişiler için kesintisiz bir yayın akışı sağlanmaktadır.

Yüksek Yayın Kalitesi

Yayın.com.tr TV hosting hizmeti yüksek yayın kalitesine sahiptir. Her türlü internet bağlantısında yüksek çözünürlük, kaliteli bir ses ve görüntü sunulmaktadır. Televizyon yayıncılığı için en önemli kriterlerin başında görüntü ve ses kalitesi gelmektedir.

Otomatik Logo

Kendi televizyonunuz için belirlemiş olduğunuz logo yapmış olduğunuz tüm canlı yayın ve bant yayınlarda otomatik olarak yer almaktadır.  Sizler canlı yayına geçtiğinizde sistem bunu algılayacak ve CANLI ibaresi otomatik olarak yayınlarınıza düşecektir.

7/24 Telefon Desteği

Kesintisiz ve kaliteli TV hosting hizmeti veren Yayın.com.tr bünyesinde satışa sunulan tüm hizmetler için hem kurulum aşamasında hem de satış sonrasında 7/24 telefon desteği verilmektedir. Kurulum ve yapılandırma konusunda merak ettiğiniz tüm soruları için sitede yer alan iletişim numaralarını kullanabilir ve 7 gün 24 saat tüm sorularınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Gelişmiş İstatistik

Yayın.com.tr tarafından sunulan TV hosting hizmetinde sizlere ait bir kontrol paneli bulunmaktadır. Bu panel Aracılığı ile yayınlarımızı tüm istatistik bilgilerini geriye dönük olarak takip edebilirsiniz.