Yükselen Burç Hesaplama

featured

Yükselen burcumuz dış dünyaya nasıl göründüğümüzü ve başkaları tarafından nasıl algılandığımızı ve tanındığımız belirler. Motivasyonlarımız ve davranışlarımızla ilgilidir. Yükselen burcumuz çoğunlukla karar vermek, harekete geçmek ve plan yapmakla ilgilidir. Yükselen burç hesaplama  bize hayatı nasıl gördüğümüzü söyler. Olayları nasıl değerlendiriyor ve onlara ne anlam yüklüyoruz.

Güneş burcumuz bu hayata kim olduğumuz, yükselen burç ise kendi hayatımızı yaşarken üzerimizdeki kıyafet gibidir. Dışarıya kendimizi o burcun özellikleriyle tanıtırız. Bu nedenden dolayı Güneş burcunuzun yanında yükselen burcunuzun da özelliklerini bulundururuz.

Yükselen burcunuzu bilmek, kişisel astrolojik karakterinizin önemli bir parçası olduğunu unutmayın.

Güneş, Ay ve iç gezegenler bize gerçek doğamızı anlatırken, yükselen burcumuz bu özellikleri nasıl ortaya koyduğumuzu gösterecek. Bu açıdan yükselen burç, yakınlığımızı, ilişkilerdeki tutumumuzu ve ne tür bir iş birliği aradığımızı da bize anlatır.

Yükselen burç nasıl hesaplanır?

Yükselen burç bulma işlemi sırasında, kişinin doğum yeri, tarihi ve doğum saatinin coğrafi koordinatları kullanılarak gökyüzündeki yıldızların bir haritası oluşturulur. Oluşturulan takımyıldızda ufuktan yükselen burcu bularak işlemi tamamlanır.

Yükselen burcunuzu bulmak için tam doğum saatinizi bilmek çok önemlidir. Ufkun konumu çok hızlı değiştiğinden, astrologların çizelgeler oluşturmak için doğru doğum zamanlarına ihtiyacı vardır. Doğum zamanı, Yükseleninizi bulmak için en önemli detaylardan biridir.

Yükselen burç cinsiyete göre değişir mi?

Doğum çizelgeleri cinsiyetten bağımsız olduğundan, yükselen burç da cinsiyetten bağımsızdır. Hesaplamada sadece doğum yeri ve zamanı belirleyicidir.

Web :  https://yukselenburchesaplama.app/
Google Play : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yuyyu.risingsigncalculator