Zade Vital Concept Support’un Yoğun Desteği ile “Enerjik, Dirençli ve Dengeli” Ol!

featured

Zade Vital’in vücut direncine odaklanan yeni ürünü Concept Support, içerdiği 3 farklı kapsülle, tatil dönüşü yoğunlaştırılmış bir katkı sunuyor.

 Bedensel özelliklerimiz, sağlık ihtiyaçlarımız ve metabolizmamız tıpkı parmak izlerimiz gibi bize özel. Son yıllarda bütünsel sağlığın korunmasının öneminin daha da anlaşılmasıyla birlikte tek tip besin destekleri de bireysel ihtiyaçlara odaklanan, kişiselleştirilmiş konseptlere dönüşüyor. Sağlıklı yaşam dostu Zade Vital, insanların farklı ihtiyaçlarına göre belirlenen besin takviyelerini tohumların doğal gücünü, vitaminleri, mineralleri ve soğuk sıkım yöntemle elde edilen yağları içeren, farklı kapsüllerin bir blisterde buluştuğu yenilikçi “Concept” ile bir araya getiriyor.

Bağışıklık sistemini desteklemeyi amaçlayan Zade Vital Concept Support, karamürver ekstresi, D3 vitamini,  C vitamini, çörek otu ve zeytin yaprağı ekstresi gibi pek çok kıymetli içeriği tek bir pakette buluşturarak, 10 farklı bileşenden oluşan güçlü kombinasyonu ile gün boyu bütünsel sağlığa katkıda bulunuyor.

Concept Support, Türkiye’de ilk kez, bir pakette üç farklı kapsül içeriği ile özellikle mevsim geçişlerinde ve soğuyan havalarda genel sağlığın ve canlılığın korunmasına çok yönlü destek sağlıyor. İçeriğindeki;

  • C vitamini, Çinko, Bakır ve Selenyum içeren kapsüller güne taze ve enerjik bir başlangıç yapmaya yardımcı oluyor.   Bağışıklık sistemine, enerjiye, yorgunluk ve bitkinliğe karşı destek oluyor. Akşamüzeri alınan ikinci kapsül ise yoğun geçen bir günün ardından azalan enerjiyi yenilemeyi kolaylaştırıyor.
  • Karamürver, Pelargonium, Zeytin yaprağı ve Beta glukan içeren kapsüller, gün içinde maruz kalınan çevresel faktörlere karşı etki ederek, aktif bir gün için büyük bir katkı sunuyor.
  • Gece kullanımı önerilen Çörek otu yağı ve D3 vitamini içeren kapsüller ise bağışıklık sisteminin dengeli ve sağlıklı çalışmasını destekleyerek, yeni bir gün için hazırlanmaya yardımcı oluyor.

Zade Vital, yenilikçi ürünü Concept Support ile havaların soğuması ve kapalı ortamlarda geçirilecek vakitlerin artması ile artacak sağlık risklerine karşı gün boyu devam eden koruma sunuyor.