Zamanı Verimli Kullanan Moto Kurye Hizmeti

featured

 

Zamanı verimli kullanmak moto kuryelerin yaptığı en iyi hizmettir. Güvenli teslimat, profesyonel hizmet, güler yüzlü iletişimin yanı sıra zaman yönetimi de uzman olduğumuz alanlardan biri. İstanbul’un bitmeyen trafiğini göz önünde bulunduruyor, mesafeler arası ölçüm yapıyor ve teslimat saatinde gerçekçi davranıyoruz.

Hayalperest ve gerçekçi olmayan tavırlar yerine sunduğumuz tüm hizmeti kaliteli ve profesyonel olarak planlıyoruz. Gerçekçi yaklaşımımız ile en doğru zaman planlamasını yapıyoruz ve sizleri hayal kırıklığına uğratmamak için çalışıyoruz. Yaşanabilecek her gecikme, her sorun ve mücbir sebep karşısında sakin ve profesyonel adımlar atarak kuryenizin teslimatını her şeye rağmen sağlıyoruz. Bu noktada güvenli hizmet derken sadece teslimat garantisi değil aynı zamanda sözlerimizi tutacağımızı da anlatmak istiyoruz.

Zamanla Yarışmıyor, Zamanla Hareket Ediyoruz!

İstanbul kuryelerinin en sık yaşadığı problemler her zaman trafiktir. Bu problemi aşmak için zaman ile yarışmıyoruz. İstediğiniz saatte uzman sürücülerimiz tarafından kullanılan motorlar ile akılcı yöntemleri birleştirerek adresinize ulaşıyoruz. Sektördeki deneyimimiz, sunduğumuz hizmet garantisi ve bunları takip eden etik iş anlayışımızdan rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Zamanı bir düşman gibi belirleyip yarışmak yerine onunla hareket ederek sorunlarınızın çözümüne odaklanıyoruz. En büyük rakibimizin geçmiş deneyimlerimiz olduğunu bilen bir kurye ve dağıtım şirketi olarak istediğiniz her an yanınızdayız. Kendimizi sürekli geliştirmemizin sebebi her zaman müşterilerimize daha iyi, daha yenilikçi ve daha kısa sürede güvenle hizmet verebilmektir.

Ayrıcalıklı Bireysel ve Kurumsal Sektörlere Özel Hizmet

Ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak için ayrıcalıklı sınıflarda yer almaya gerek yok. Profesyonel hizmet kalitemiz alınan her hizmeti kapsamaktadır. Gece kuryesi, acil kurye, hızlı kurye, arabalı kurye ya da diğer hizmetlerimiz fark etmeksizin tüm müşterilerimiz bizim için özeldir.

Hızlı kurye ile teslimat isteniliyor ise bu durumda https://motokurye.com.tr/ adresine girerek tarafımıza ulaşılması mümkün. Profesyonel hizmetlerimizin yer aldığı listeden istenilen hizmet türü seçilebilir ve müşteri temsilcilerimiz ile kısa sürede bağlantı sağlanabilir. İstanbul’u Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’nda yer alan iki farklı ofisimiz ile kapsamlı ve eşit hizmet vermeye devam ediyoruz.