Zlatan Ibrahimovic Sahalara Geri Mi Dönüyor? Yeni Misyon Belli Oldu!

featured

Futbol severlerin yakından tanıdığı, karizmatik futbolcu Zlatan Ibrahimovic, geçtiğimiz sezon futbol kariyerini sonlandırmıştı. Ancak yakın zamanda ortaya çıkan haberler, 41 yaşındaki İsveçli süperstarın futbola yeni bir rol ile geri dönmeye hazırlandığını işaret ediyor.

Ibrahimovic, son dönemde sakatlık problemleri yaşasa da, İtalya’da geçirdiği zaman içerisinde unutulmaz başarılara imza atmıştı. Rossoneri’nin renklerini taşıyan deneyimli futbolcu, ikinci Serie A şampiyonluğunu da yaşama fırsatı concordebet bulmuştu.

Yeni Rolünde Sürpriz İsim

Gelen bilgilere göre Zlatan Ibrahimovic, yakın zamanda Newcastle ile Şampiyonlar Ligi maçı öncesi Milan’da görüntülendi. Calciomercato’nun haberine göre; eski İsveçli milli oyuncu ve kulüp sahibi Gerry Cardinale arasında, Ibrahimovic için olası bir rol konusunda görüşmeler gerçekleşti.

Ibrahimovic’in bu yeni dönemde hangi concordebet giriş görevi üstleneceği konusunda şu an için net bilgiler verilmiş olmasa da, futbolseverler bu efsane ismin sahalara dönüşünü merakla bekliyor.