Airbnb Efsaneler Kategorisiyle İkonik İsimleri Konuk Ediyor

featured

Yukarı Bak filmini izleyip “Keşke böyle bir evim olsa” demeyen çok az kişi vardır. Purple Rain başta olmak üzere şarkılarını dinleyip Prince’ı, kaldığı evi merak etmeyen yoktur. Sanat aşığı biriyseniz de Orsay Müzesi’nde kalmak hayallerin bile ötesinde olabilir.

Airbnb Yeni Bir Kategori Oluşturdu

İnternet üzerinden konaklama için rezervasyon imkânı sunan Airbnb, yeni bir kategori yaratarak tüm bu ikonik isimleri bir araya getiriyor. Airbnb’nin kurucu ortağı ve icra kurulu başkanı olan Brian Chesky, yaptığı açıklamada, “Efsaneler, sizi şimdiye kadar yalnızca hayal gücünüzde var olan dünyalara götürüyor. Hayat giderek dijitalleştikçe, gerçek dünyaya daha fazla sihir getirmeye odaklandık” dedi.

Ünlülerle Benzersiz Deneyimler

Yaratılan “efsaneler” kategorisinde konaklamayla beraber bazı deneyimlerde sunuluyor. Örneğin Kevin Hart ile VIP gibi takılın, Doja ile oturma odasında vakit geçirin, Feid ile turneye çıkın gibi seçenekler ünlü isimleri, hayranları için ulaşılabilir kılıyor.

Uygun Fiyatlandırma ve Sınırlı Sayıda Rezervasyon

Şirket, yeni kategorisinde yer alan mekânları 100 doların altında fiyatlandırdı, ancak piyango yoluyla her deneyim için yalnızca sınırlı sayıda kişi seçilecek. Şirket, daha önce de Barbie’nin evini ve bol ödüllü dizi Ted Lasso’nun sevdiği pubı rezervasyona açarak dikkat çekmişti.