Bayram Tatilini Şölene Çeviren Adres

featured
created by dji camera

Bodrum Yalıkavak Tilkicik Koyu’nun muhteşem manzarasıyla misafirlerine hizmet veren D’plaj, 9 günlük bayram tatilinde unutulmayacak bir deneyim fırsatı sunuyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 daireleriyle misafirlerini konforlu ve kaliteli bir yaşam alanına davet eden D’Plaj, aynı zamanda Spa, oyun alanı, fitness merkezi ve güzellik salonu gibi hizmetleriyle kusursuz bir tatil için gerekli olan tüm ihtiyacı tek çatı altında buluşturuyor. Bünyesinde bulundurduğu dünyaca ünlü Villa Azur Beach & Restaurant’ın yanı sıra Ziyade Fasıl ve La Rica ile benzersiz lezzetler sunan D’Plaj, özel menüleriyle fark yaratıyor.

Yeni nesil meyhaneci kültürünün öncüsü Ziyade Fasıl’da lezzetiyle damaklarda unutulmaz bir tat bırakan mezeler, salatalar, ara sıcaklar ve ana yemekler sunuluyor. D’Plaj iskelesinde yer alan La Rica ise deniz üstünde birbirinden leziz İspanyol mutfağının tapaslarından oluşan menüleriyle tatilinizde farklı damak tatlarına yelken açmanızı imkân tanıyor. Mavi bayraklı deniziyle güneşin ve kumun tadını doyasıya çıkaracağınız D’plaj, misafirlerine verdiği ev konforunda hizmetle huzurlu bir tatilin kapılarını ardına kadar aralıyor.