CHP’de Ön Seçim Çalışmaları Devam Ediyor

featured

Genel Başkan Özgür Özel, Manisa’da Oyunu Kullandı

CHP, yerel seçim yarışına katılacak adayları belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor. Genel Başkan Özgür Özel, ön seçim için memleketi Manisa’ya giderek parti üyelerinin adayı seçmesine katıldı.

Özel, partililerin adayı seçmek için tercih yapmasını “demokrasi şöleni” olarak nitelendirdi. “100’ün üzerinde yerde sandık kuruldu. Bundan sonra da çok daha fazla yerde ilçelerimiz talep ettikçe ve anket sonuçları bizi tercihe yönlendirdikçe sandığı kurmaya, örgütümüzün sesini dinlemeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Ön Seçimler Temayül Yoklamaları İle Devam Edecek

Özel, ön seçim sürecinin temayül yoklamaları ile devam edeceğini ifade etti. “Türkiye’nin dört bir yanında 750’ye yakın ilçe ve beldeye adayınızı belirleyin aday birden çoksa sandık kurun” diyen Özel, en doğru kararların verileceğine inandıklarını söyledi.

Genel Başkan Oyunu Kullandıktan Sonra Teşkilat Mensuplarıyla Buluştu

CHP Genel Başkanı, oyunu kullandıktan sonra teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. Parti içindeki demokratik süreçlerin önemini vurgulayan Özel, aday belirleme sürecinde üyelerin fikirlerine değer verdiklerini ve en doğru kararları alacaklarına inandıklarını belirtti.