Engin ve Dilan Polat Çifti, Tutuklanmalarına Rağmen Yeni Şube Açılışıyla Gündemde

featured

Tutuklu Polat Çifti Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıkıyor

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi kanunlarına muhalefet” suçlarından soruşturma başlatılan Engin ve Dilan Polat çifti, Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan operasyonla gözaltına alınmıştı.

Tutuklanarak cezaevine gönderilen Dilan Polat ve Engin Polat hakkındaki soruşturma her geçen gün yeni detaylar ortaya çıkarmaktadır. Polat çifti, dün gerçekleştirdikleri güzellik merkezi şubesinin yeni açılışıyla yeniden gündeme gelmiştir.

Yeni Şube Açılışıyla İlgili Detaylar

Cezaevindeki Dilan Polat’ın, İstanbul Kağıthane’de yaptığı yeni şube açılışı büyük ilgi görmüştür. Dilan Polat Yedek hesabında paylaşılan bir fotoğrafta, şubenin açılışına kayınvalidesi Şükran Polat, Engin Polat’ın kız kardeşi Kübra, Engin Polat’ın erkek kardeşinin nişanlısı Hazal Erdoğan ve çiftin avukatı Hüseyin Kaya’nın da katıldığı görülmektedir.

Açılışta Dilan Polat’ın tıklanma rekorları kıran “Enerji” şarkısı çalınmıştır. Dilan Polat’ın hayranları, güzellik merkezinin açılışında büyük bir yoğunluk oluşturmuştur.

Hayranların Tepkisi

Dilan Polat’ın hayranları, açılışta “Sabahtan akşama kadar storylerini izliyoruz, o yokken hayatımızda büyük bir boşluk var” gibi ifadeler kullanarak duygularını dile getirmişlerdir.

Başka bir hayran ise “Engin ve Dilan için her şey güzel olacak. Onlara destek için geldim” şeklinde konuşmuştur.