İbranice Çeviri

featured
????????????????????????????

Hukuki, ticari ve resmi alanlarda sıklıkla kullanılan İbranice çeviri hizmeti iki ülke arası etkileşimlerin daha sağlıklı şekilde yürütülmesini sağlar. Ortalama dokuz milyon Yahudi tarafından konuşulan İbranice İsrail’in resmi dili olarak bilinir. Köklü bir geçmişi olan dil yirmi iki harften meydana gelir ve yazı sistemi sağdan sola olacak şekildedir. Çeviriler hem yurt içi hem de yurtdışına yönelik olarak yapılır. Türk ve Yahudi topluluklar arasındaki ilişkilerin giderek yoğunlaşmasından dolayı tercüme hizmetlerine sıklıkla ihtiyaç duyulur.

Sami dil ailesinin ken’an koluna bağlı olan İbranice Panama, Filistin, Almanya, Kanada ve Amerika gibi ülkelerde de konuşulur. Yazılış şekli itibariyle Arapça ile benzerlik gösterir. Ses ve dil bilgisine hakim olmayan kişiler tarafından yapılan çevirilerde sorunlar yaşanır. Bunu önlemek adına tüm tercümeler bilgili ve deneyimli tercümanlarca gerçekleştirilir. Hatasız ve kaliteli olarak tamamlanan çeviriler için memnuniyet düzeyi her zaman yüksektir. Türkçeye aktarılan metinlerin türü incelendiğinde bunlar içerisinde edebi ve ticari fasiküller, resmi nitelikli evraklar, tarihi vesikalar geniş yere sahiptir.

İbranice Türkçe Çeviri

Tercüme faaliyetlerinde genellikle fiyatlandırma merak konusudur. İbranice Türkçe çeviri fiyatları genel tercümeler için daha düşüktür. Ancak tıbbi, yeminli, teknik, hukuki tercümeler ile web sitesi tercümesinde daha yüksek fiyatlar geçerlidir. Her fiyat kişiye özel olarak belirlenir. Bunun nedeni ise çeviri yapılacak olan belgenin özelliklerinin birbirinden farklı olmasıdır. Yeminli tercüme, noter tasdikleri, imza gibi detaylar fiyatlar üzerinde doğrudan etkiye sahiptir. Bu gibi detaylar dikkate alınarak hazırlanan çeviriler hem editör hem de çevirmen tarafından kontrol edilir. Ortaya çıkan hatasız metin müşteriye doğrudan ya da online iletişim araçları yoluyla gönderilir. Alternatif gönderim yöntemleri için talebin önceden tercüme bürosuna iletilmesi ve onaylanması gerekir.

Çeviri taleplerinizde kurumsal hizmet için tek adresiniz Çeviri Çözümleri… Uzman çevirmen kadromuz ve nitelikle proje yöneticilerimiz ile ihtiyacınız olan bütün dillerde çeviri hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetlerimizden faydalanmak için web sitemizi ziyaret edebilir veya 0553 910 31 32 numaralı MOBİL / WHATSAPP / TELEGRAM hattımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.