Kelly Rotary Sondaj Makinesi

Ark Drilling firması tarafından tedarik edilen Kelly Rotary sondaj makineleri, özellikle de yumuşak ve kaya oluşumlarda delik açabilmek amacı ile ihtiyaç duyulan ekipmanlardan biridir.

featured

Ark Drilling firması tarafından tedarik edilen Kelly Rotary sondaj makineleri, özellikle de yumuşak ve kaya oluşumlarda delik açabilmek amacı ile ihtiyaç duyulan ekipmanlardan biridir. Diğer bir adıyla dönerli sondaj olarak da bilinen Kelly Rotary  Sondaj makinesi, kullanım kolaylığı ve sağlamlığı açısından da inşaat sektöründeki ağır işlerin en kolay şekilde makine gücü ile halledilmesini sağlar. Bu açıdan Ark Drilling oldukça başarılı bir şekilde hizmet sunmaya ve ürünlerini en kaliteli performans noktasında müşterilerine tedarik etmeye devam ediyor.

Kelly Rotary sondaj makinelerinin yanı sıra firmanın tedarik ettiği ürünlerden biri de çamur pompası olarak karşımıza çıkar. Çamur pompası hem su hem de çamur pompalama işlemlerinde fazlasıyla tercih edilmektedir. Yüksek basınçlı kompresörler ile hava delme işlemleri için özellikle çamur pompasının tercih edilmesi önemlidir. Ayrıca firmanın satışını sağladığı pek çok farklı sondaj ekipmanları ve malzemeleri de vardır. Tüm ürünleri ve firmanın çalışmalarını incelemek için online web adresini ziyaret edebilirsiniz.

En İyi Sondaj Markası

En iyi sondaj markası olarak da adlandırabileceğimiz Ark Drilling firması, 12 yıldır bu alanda hizmet vermektedir. Konya merkezli olarak kurulan marka, günümüzde pek çok farklı ülkede hizmet vermeye devam ediyor. Bu bakımdan Ark Drilling bir dünya markası olma yolunda büyük bir yol kat ediyor diyebiliriz. Ayrıca firma sondaj makinesi parçaları ve ekipmanlarının tedariki konusunda da oldukça üstün bir performans göstermekte ve müşterilerinden beğeni toplamaktadır.