Özel Matematik Dersleri; Mehlika Baykal

Matematik her dönemde öğrencilerin ön yargı ile yaklaştığı derslerden biri olmuştur.

featured

Matematik her dönemde öğrencilerin ön yargı ile yaklaştığı derslerden biri olmuştur. ilköğretim matematik döneminden lise sona kadar öğrenilen bilgiler üniversite sınavında gerekmektedir. Bu bağlamda öğrencilerin üniversitede iyi bir derece yakalayabilmesi açısından matematik eksikliklerinin giderilmesi önemli bir noktadır. Bu kapsamda Mehlika Baykal sunmuş olduğu matematik özel ders olanakları ile herkesi memnun etmektedir.

İstanbul genelinde öğrenciler için ilköğretim döneminden lise sona kadar olan seviyelerde matematik özel ders eğitimi vermektedir. Çocuğunuzun matematikteki eksikliklerini gidermesi, analitik düşünme becerisini geliştirebilmesi için siz de tercih edebilirsiniz. Bu süreçte öğrencilerin yaşadığı yetersizlik hissi ya da sınav kaygısı da en aza indirilecek şekilde motivasyon sağlanmaktadır.

TYT AYT Matematik Kişiselleştirilmiş Dersler

Lise döneminden sonra üniversiteye geçebilmek için öğrencileri YKS sınavı beklemektedir. YKS sınavında tyt ayt matematik konuları öğrencilerin kaygılandığı alanlardan biridir. Bunun başlıca nedeni ise lise döneminde matematik konularının hepsinin tam anlamıyla kavranmamasından kaynaklıdır. Ancak Mehlika Baykal ile matematik özel dersler sonucunda tüm matematik eksikliklerinin tamamlanması mümkündür. Özellikle de matematik özel ders sürecinin hepsi öğrencinin en iyi şekilde anlayabileceği şekilde sürdürülmektedir. Bu esnada öğrencilerin yaşadığı sınav kaygısı ve motivasyon düşüklüğü de yüksek oranda giderilmektedir. Siz de çocuğunuzun bireysel bir şekilde özel ders almasını, kişiselleştirilmiş eğitim düzeni ile matematik sorununu çözebilmesi için Mehlika Baykal’la iletişim kurabilirsiniz.