Paye Akademi oyunculuğa gönül verenlere kapılarını açtı

Paye Akademi, oyunculuk alanındaki muhteşem deneyimi ve son derece profesyonel kadrosu ile oyunculuk mesleğine gönül veren ve enerjisi yüksek bireyleri 2021 yılı itibari ile kapılarını açtı.

featured

Paye Akademi, oyunculuk alanındaki muhteşem deneyimi ve son derece profesyonel kadrosu ile oyunculuk mesleğine gönül veren ve enerjisi yüksek bireyleri 2021 yılı itibari ile kapılarını açtı. Paye akademi ülkemizde ve dünyada oyunculuk eğitiminin ne kadar önemli olduğunun farkına vararak bu bilinçle aynı yöne yürüdü aynı yöne baktığı ekip arkadaşları ile birlikte ülkemizin sinema tiyatro ve televizyon sektöründe daha iyi işlere imza atacak profesyonel bireyleri yetiştirmek için kollarını sıvadı. İstanbul Taksim’de faaliyet yürütmeye başlayan paye akademi profesyonel kadrosu ve menajer ekibi ile birlikte bünyesinde yetiştirdiği oyuncuların ülkemizdeki lider yapımlarda yer alması için altyapı çalışmalarını da tamamladı.

Paye Akademi lider bir kadroyu çatısı altında topladı

Paye Akademi kurulduğu günden bu yana oyunculuk sektörüne birçok alanda hizmet verecek son derece profesyonel bir kadroyu kendi çatısı altında toplamayı başardı. Paye akademi çatısı altında oyunculuğa gönül veren bireylere yol gösterici olacak isimler ise şöyle: akademinin spor ve yaşam koçluğu alanında liderlerinden olan Kemal Gün 1992 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul gibi metropol bir kentte spor yöneticiliği ve yaşam koçluğu yapan Gün, oyunculuk eğitimine Paye Akademi ile devam etti. Yine akademinin çatısı altında oyunculuk mesleğini hizmet eden en başarılı oyuncular arasında Sevim Oyar’da yer aldı. Oyar, başarılı eğitim ve yaşamının ardından ülkemizde en çok izlenen ve beğenilen yapımlarda rol aldı. Oyunculuk alanında daha fazla gelişmek için burada eğitimine devam ediyor.

Sedat Oğuz – Paye Akademi Kurucusu ve Eğitmeni

 

Paye Akademi’de Eğitim görmeye devam eden oyuncular:

Kemal GÜN

 

Nazire İLBASAN

 

Sevim OYAR

 

Uygar DENİZLİ