Rüştü Onur Atilla, Boşanma ve Yeni İlişkisi Hakkında Açıklamalarda Bulundu

featured

Rüştü Onur Atilla, Boşanma Kararını ve Yeni İlişkisini Açıkladı

‘Güldür Güldür Show’da canlandırdığı ‘İbrahim’ karakteriyle tanınan Rüştü Onur Atilla, 20 gün önce iki çocuğunun annesi Sinem Ayyıldız’dan boşandığını açıklamıştı. Oyuncu, Instagram hesabından yaptığı açıklamada “2014 yılında hayatımızı birleştirdiğimiz Sinem Ayyıldız ile evliliğimiz 10 Haziran 2024 tarihinde anlaşmalı olarak sona ermiştir.” ifadelerini kullanmıştı.

Rüştü Onur Atilla, Eleştirilere Cevap Verdi

Dün Instagram hesabından şarkıcı Nez ile fotoğrafını paylaşarak ilişkisini ilan eden Rüştü Onur Atilla gelen eleştirilere cevap verdi. Atilla yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Evlilikler başlar biter. İlişkiler başlar biter. Bu hayattır. Hayatlara bilmeden, düşünmeden, sormadan müdahale etmek, yorumlar getirmek, sebep sonuç üretmek.”

Atilla, “Ne iki çocuğumuzun kıymetli annesi ne de kariyerlerini yıllarca döktükleri alın teriyle, yoğun emekle bir yere getirebilmiş ben ve kız arkadaşım bunu hak etmiyor. Böyle bir sebeple gündem oyalamak umarım bir daha yaşamayacağım bir tecrübe olur. Sosyal medyada bir gücüm varsa kime ne faydam olacaksa onun için kullanmak isterim.” şeklinde konuştu.

Nez’den Açıklama

Şarkıcı Nez de “Onur Bey kısa süre önce evliliğini bitirmiş, aylar önce evleri ayırmışlar, bunu ben bile bilmiyordum açıkçası. Televizyondan gördüğüm bir arkadaş olarak şimdi çok yeni bir ilişkimiz başladı. Biz resmi olarak boşandıktan çok sonra bir araya geldik.” açıklamasını yaptı.

Nez, “Kimsenin yuvasını bozmadım, benim içim çok rahat. Kadına sürekli saldırıdan vazgeçin. Neden altında bir şeyler aranıyor? Bunları geçelim.” ifadelerini kullandı.