Siyasiler Şehit Olan Askerler İçin Başsağlığı Mesajı Yayımladı

featured

CHP Genel Başkanı Özgür Özel

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Irak’ın kuzeyindeki Pençe Kilit Operasyonu bölgesinde düzenlenen saldırıda şehit olan 6 asker için taziye mesajı yayımladı. Özel, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Pençe Kilit Operasyon bölgesinde, PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan altı askerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.” ifadelerini kullandı.

TBMM Başkanı Kurtulmuş

TBMM Başkanı Kurtulmuş, şehit olan askerler için başsağlığı mesajı yayımladı. Kurtulmuş, “Ülkemizin birlik ve beraberliğine kasteden teröristlere karşı mücadele ederken hayatını kaybeden kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet diliyor, ailelerine, silah arkadaşlarına ve milletimize başsağlığı ve sabır temenni ediyorum.” dedi.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, saldırı sonucu şehit olan askerler için başsağlığı mesajı yayımladı. Akşener, “Pençe-Kilit Harekatı operasyon bölgesinde askerlerimize yapılan saldırıda 6 kahraman Mehmetçiğimizi daha teröre şehit verdik.” ifadelerini kullandı. Akşener, “Evlatlarımızın ruhları şad, mekanları cennet olsun. Bugün 85 milyon Türk milleti olarak yaralıyız ama yaramızı deşmeye çalışan hainlerin heveslerini kursaklarında bırakmaya da kararlıyız. Duyması gereken kim varsa duysun, varlığım Türk varlığına armağan olsun. Ne mutlu Türk’üm diyene.” şeklinde konuştu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da şehit olan askerlere Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk milletine sabır dileyerek, “Rabb’im sınırlarımızda teröre karşı mücadele eden tüm vatan evlatlarımızı bizlere bağışlasın.” mesajını paylaştı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, şehit askerlere Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk milletine başsağlığı ve sabır diledi. Davutoğlu ayrıca yaralı askere de acil şifa dileklerinde bulundu. “Şehitlerimizin mekanları cennet, ruhları şad olsun.” ifadesini kullandı.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan askerlere rahmet diledi. Erbakan, “Hain terör saldırılarını lanetliyorum.” dedi.