Son Teknoloji ile Vücut Şekillendirme Mümkün Mü?

Son teknoloji Umexslim cihazı ile vücut şekillendirmek son derece kolaydır. Bir seansta bile 3 ile 12 santim arasında incelme sağlıyor.

featured

Son teknoloji Umexslim cihazı ile vücut şekillendirmek son derece kolaydır. Bir seansta bile 3 ile 12 santim arasında incelme sağlıyor. Bu incelmenin net bir şekilde belirlenmesi sizin vücut tipiniz ile alakalıdır. Vakumlu radyo frekans özelliğine sahip olan bu cihaz yüksek ses dalgaları ile bölgesel olarak zayıflamanızı sağlıyor. Cihazın birçok başlık seçeneği de bulunuyor. Böylelikle birçok bölgenize zayıflama işlemi uygulanabiliyor.

Ultrasonik başlık vücudun herhangi bir bölgesini az yoğunluk ile ses dalgaları verir. Daha sonra bu ses dalgaları yağları yakar bakım özelliği sayesinde ters basınç işlemi ile yağlar ayrılır. Böylelikle basınç uygulanıp yağların dirençleri kırılır. Tüm bu işlemler gerçekleştirilerek vücut şekillendirme cihazından sonuç alınabiliyor. En etkili zayıflama cihazı olan Umexslim cihazı ile istenmeyen yağlardan ve kilolardan kolaylıkla kurtulabiliyorsunuz.

Bölgesel zayıflama

Bölgesel zayıflama işlemini Umexslim cihazı ile etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Son teknoloji olan bu cihaz çeşitli bölgelere uygulanabiliyor. Bu bölgeler arasında göbek bölgesi, kol bölgesi, bacak bölgesi, basen bölgesi, gıdı bölgesi, yan simetriler bölgesi bulunuyor. Bu bölgelere cihaz ile uygulama yapıldığında bölgesel olarak zayıflama yapılabiliyor.

Uygulama yapıldıktan sonra uymamız gereken kurallara uyarak kusursuz bir sonuca sahip olabilirsiniz. Bu uygulama sonrasında mayalı yiyecek ve içecekler tüketilmemelidir. Böylelikle uygulamadan daha büyük etki alınabilir. Umexslim cihazı bölgesel olarak zayıflamanızı büyük oranda sağlayacaktır. https://umex.com.tr/UmexSlim web sitesinden iletişime geçebilirsiniz.